вівторок, 16 січня 2018 09:59

Під Радою протестують проти реваншу Медведчука й Ахметова (онлайн)

Під Радою протестують проти реваншу Медведчука й Ахметова (онлайн)
Акцію "Стоп реванш" розпочали біля стадіону "Динамо". Фото: hromadske.ua

Під стінами Верховної Ради зібралися близько сотні людей. Вони проводять акцію "Стоп реванш".

Про це з місця події повідомляє журналіст Gazeta.ua.

Активісти рушили ходою від стадіону "Динамо" і зупинилися перед наметовим містечком під парламентом. Люди тримають у руках банери "Реванш не пройде", "Конфіскувати власність бандитів Януковича", синьо-жовті та червоно-чорні прапори.

Акцію розпочали з гімну. Потім хвилиною мовчання вшанували загиблих воїнів АТО.

Учасники вимагають ухвалити законопроект про деокупацію Донбасу. Також виступають проти редакції проекту закону президента Петра Порошенка про антикорупційний суд. Вимагають ухвалити його лише після врахування пропозицій Венеціанської комісії. Також люди виступають проти реваншу проросійських сил в українській політиці.

"Хочемо активізувати боротьбу вищого керівництва держави з Росією як на внутрішньому, так і на зовнішньому фронтах. Зараз основні агенти впливу Росії не покарані - Медведчук, Фірташ, Льовочкін, Ахметов. Вони не емігрували з України, не сидять у в'язниці, не відповідають за злочини, які скоїли за часів режиму Януковича. Комфортно себе почувають. Напевно, мають домовленості з керівництвом держави. Хочемо сказати українському парламенту, що у 2014 році вони зайшли на риториці про боротьбу з Росією, із агресором. На жаль, вона залишилася лише риторикою. Конкретних дій не зроблено. Ми не хочемо з ними битися, але хочемо показати, що проблема є", - сказав активіст всеукраїнської мережі "Вільні люди" Іван Ковалик.

За акцією спостерігають бійці Нацгвардії. Вони у кілька шеренг стоять під стінами Верховної Ради.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У БПП спрогнозували результати голосування щодо деокупації Донбасу

Сьогодні Верховна Рада розглядає у другому читанні законопроект про реінтеграцію Донбасу. Відповідно до тексту законопроекту, тимчасова окупація частини території України стала одним із наслідків збройної агресії Російської Федерації. Проектом передбачено, що межі окупованих територій Донбасу визначаються за поданням Генштабу.

У законопроект включили також дату початку окупації української території - 20 лютого 2014 року, а по всьому тексту додали положення з приводу окупації Криму.

Зараз ви читаєте новину «Під Радою протестують проти реваншу Медведчука й Ахметова (онлайн)». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути