Ексклюзиви
Понеділок, 24 вересня 2007 08:51

Пікет проти етноциду російського народу пройде в Сімферополі

Сьогодні бвля будівлі Генерального консульства Росії в Сімферополі проросійські організації Криму проведуть протестний мітинг-пікет "Росіянам Російській Федерації - Олімпіада, росіянам Криму і Севастополя - геноцид".

Про це повідомив один з організаторів акції, представник "Народного фронту Севастополь - Крим - Росія" Святослав Компанієц.

"На цій акції ми звернемося з петицією до керівництва Російської Федерації, Державної думи з проханням звернути увагу на те тяжке положення, яке склалося з основними громадянськими правами і свободами російського народу Криму", - відзначив Компанієц.

"Зокрема, ми вкажемо, що процес українізації тільки підсилив обороти після приходу Партії регіонів до влади. Ми не можемо користуватися російською мовою ні в охороні здоров"я, ні в судочинстві. По суті справи, сьогодні ми можемо говорити про етноцид російського народу", - заявив організатор.

"Ми вийдемо з плакатами "Де російська мова?". Крім того, ми попросимо надати нам моральну і інформаційну допомогу в проведенні фестивалю російської мови і культури в Севастополі до кінця цього року. План заходів нами розроблений, він буде направлений президентові Росії, а також в Державну думу", - додав Компанієц.

За його словами, пікет почнеться о 11:30, в нім візьмуть участь 50-60 осіб; дозвіл на акцію виданий міськвиконкомом Сімферополя.


За матеріалами Эхо Москвы

Зараз ви читаєте новину «Пікет проти етноциду російського народу пройде в Сімферополі». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 33910
Голосування Чому саме зараз Петро Порошенко заговорив про вступ до НАТО?
  • Хоче підняти свій рейтинг, бо тема популярна у суспільстві
  • Відвертає увагу українців від реальних проблем в країні
  • Намагається таким чином заручитися підтримкою світу
  • Це просто чергова заява, яка не варта ніякої уваги
  • Ваш варіант у коментарях
Переглянути