Ексклюзиви
Пʼятниця, 11 березня 2011 10:55

Під час повалення Онопенка хотіли вигнати пресу

Під час повалення Онопенка хотіли вигнати пресу

Під час пленуму Верховного суду голова оргкомітету Лілія Григор'єва запропонувала провести пленум щодо висловлення недовіри главі суду в закритому режимі. За її словами, таке рішення прийняв оргкомітет.

Григор'єва запропонувала усім крім суддів покинути залу. Проте голова ВСУ Василь Онопенко заперечив і сказав, що прийняття такого рішення не є повноваженнями оргкомітету.

"Верховний суд України не є закритою компанією. Сьогодні не XIX століття і це не двір королеви Єлизавети ІІ. Давайте не будемо про це забувати. Нагадую, що працівники ЗМІ, які тут присутні, відповідно до Закону про публічну інформацію та принципів забезпечення доступу мають право бути присутніми. Якщо таке рішення приймати, то треба брати до уваги весь склад пленуму. Тобто пускати це питання на голосування", - зазначив Онопенко.

Під час голосування за присутність преси 19 суддів проголосували за закритий режим, а 29 проти.

Зазначимо, що у залі зареєструвалися 47 суддів, а проголосували 48. Лунали різні пропозиції, як вирішити цю колізію - від того, щоб голосувати руками до перереєстрації. Вирішили провести перереєстрацію суддів. Вдруге також зареєструвались 47 суддів. Остаточно питання не стали вирішувати.

Неофіційно працівники суду пояснили, що міг це бути збій у роботі техніки. Проте, за їхніми словами, цей голос не є вирішальним, тому розбиратися не будуть.

Зараз ви читаєте новину «Під час повалення Онопенка хотіли вигнати пресу». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

45

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 5856
Голосування Чому не можна розпускати Верховну Раду?
  • Це суперечить Конституції
  • Хай знімуть недоторканість, ухвалять закони про імпічмент, про кримінальну відповідальність за незаконне збагачення і новий Виборчий кодекс і можуть йти
  • За нинішніх умов на дострокових виборах у ВР не пройдуть нові партії
  • Мені байдуже до їхньої роботи. Їхні обіцянки на хліб не намастиш
  • Я не проти розпуску. Владу в країні треба перезавантажити повністю
  • Я проти будь-яких ініціатив президента
Переглянути