Ексклюзиви
Пʼятниця, 10 серпня 2018 13:04

Передача ресурсів на місця - розумний компроміс між центром і регіонами - Тарута

Передача ресурсів на місця - розумний компроміс між центром і регіонами - Тарута
Лідер партії "Основа" Сергій Тарута заявив, що за два роки можна повністю перейти на електронний уряд. Фото: IPnews

За два роки Україна може істотно скоротити кількість чиновників, знизити ризики корупції і передати повноваження в регіони. Про це в ефірі одного з телеканалів заявив лідер партії "Основа", народний депутат України Сергій Тарута.

"Ми можемо за два роки повністю перейти на електронний уряд і передати повноваження на місця, в регіони", - заявив Сергій Тарута.

Політик упевнений, що надання широких повноважень місцевому самоврядуванню в питаннях економіки гармонізує відносини між центром і регіонами, скоротить держвидатки на бюрократію.

"Треба передати всі гроші в регіони. А в центрі залишити тільки розробку політики і тоді можна скоротити 70 відсотків чиновників, вони не потрібні", - підкреслив він.

Сергій Тарута також акцентував увагу на необхідності впровадження електронного уряду, який знизить ризики корупційних дій.

"Треба прибрати поживний грунт корупції - дуже великі повноваження у чиновників. Як це робили в інших країнах? Вони прибирали можливість контакту людини і чиновника, підприємця і чиновника. І це все робиться по електронній пошті, через Інтернет. Комп'ютеру запропонувати якісь гроші неможливо", - заявив Тарута.

Зараз ви читаєте новину «Передача ресурсів на місця - розумний компроміс між центром і регіонами - Тарута». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 20682
Голосування Чому я не голосуватиму за Петра Порошенка на президентських виборах у 2019 році?
  • Він не виправдав моїх очікувань
  • Я за нього й на попередніх виборах не голосував
  • Є достойніші кандидати
  • У нього є можливість переконати мене у протилежному
  • Україні треба президент нової якості
  • Голосуватиму за Порошенка
  • Ще не визначився з кандидатом
Переглянути
Погода