Ексклюзиви
субота, 17 листопада 2012 23:53

Перед виборами Булатецькому пропонували гроші, або смерть

Перед виборами Булатецькому пропонували гроші, або смерть
Микола Булатецький ФОТО: progolovne.ck.ua

Кандидат в народні депутати від ВО "Батьківщина" по 194 виборчому окрузі (Черкаси) Микола Булатецький в суботу, 17 листопада, під час проведення Форуму демократичних сил в Черкасах заявив, що йому погрожували напередодні виборів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Булатецький хотів оголосити голодування у стінах ЦВК, і піде до Європейського суду

"Мені особисто за два тижні до виборів пропонували суму, яка починалася від 5 мільйонів доларів. Не для того, щоб я знявся, а щоб я просто тихенько дурником прикинувся. А мій син сказав: "Я уявляю, що ти сидиш на мішках із грошима і кажеш: "Який я ідіот, що ж мені тепер робити?". За день до виборів мені передали, що "якщо ти станеш депутатом, то тебе пристрелять, а на твоє місце законно прийде інший депутат", - розповів М. Булатецький.

Він також сказав, що знає людей, які йому пропонували гроші і погрожували, але не буде називати їх імена.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Булатецький про перевибори: "Я швидше здохну, ніж на них піду!"

Як повідомлялося, ЦВК не змогла встановити результати виборів у 194 виборчому окрузі міста Черкаси. За попередніми даними, найбільше виборців проголосували за Миколу Булатецького, на другому місці - почесний президент ВАТ "Азот" Валентина Жуковська, яку пов'язують з олігархом Дмитром Фірташем.

Зараз ви читаєте новину «Перед виборами Булатецькому пропонували гроші, або смерть». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

13

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

18.11.2012 16:34:08лика89.12.247.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

а шо може казати людина, яка пролетiла, як фанера над Парiжем!

18.11.2012 09:47:50u78.94.143.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

:):):)якби хотіли застрелити- уже б давно зробили.І взагалі, якщо не можеш імена конкретно назвати, то краще й нічого не казати.А то виходить...якось неправдоподібно.

18.11.2012 09:36:14Киев176.36.133.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Почему этот ученик ВонЮльки - аферистки, в таком случае ещё живой?!! Противны их дешёвые ухищрения. Кому они, эти нули, нужны, чтобы об них мараться?! Чем это ничто может угрожать власти?!!

18.11.2012 02:39:59Днепр94.179.189.--
  • 5+
  • 0-
  • Відповісти

Методы старые, но огни работают, главное запугать .

18.11.2012 02:55:47СМЭРШ31.170.152.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Я тоже хочу, чтобы меня попугали пятью миллионами долларов....Мы такие миллионеры, что узнав об этом, так возмущаемся.... Кто даст гарантию того, что человек стремящийся в нардепы идет из благих намерений и собирается жить на зарплату нардепа? Все эти кандидаты достаточно обеспеченные люди и погреть руки на костре народного благосостояния, это лишний раз не помешает. а вы так за них несчастных и справедливых беспокоитесь...

18.11.2012 08:02:03черкаси37.19.146.--
  • 8+
  • 0-
  • Відповісти

К счастью есть порядочные люди.Хотя,к сожалению,смерши тоже существуют. Они,быдлота,сейчас служат во всякого рода беркутах

18.11.2012 02:29:06Эскадрон31.170.152.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

ПРАВИЛЬНО, что отказался. НАхрн ему эти 5 млн., этих грязных долларов, зеленых и чершавых. Будучи депутатом ВР он ухапает себе земельки под Киевом, пару особняков в Конче Заспе, пару предприятий подгребет под себя, так что предложенные деньги будут для него каплей в море. Вот и отказался, потому что знает, деньги -это пыль, а вот хапнуть недвижимость, уже другое дело. Это залог достатка на века для него и его поколений. Правильно сделал.Твари они, сами хотят нагреть руки, а ему что, смотреть? Правльно отказался, маладец., соси палец между ног.

18.11.2012 08:05:02черкаси37.19.146.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

правильно эскадрон глаголишь,з данбасу мабуть

18.11.2012 00:52:54Дивак95.132.37.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Він також сказав, що знає людей, які йому пропонували гроші і погрожували, але не буде називати їх імена.

Ну, то тоді ви, шановний, просто триндите.

18.11.2012 09:58:10Вася95.133.205.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Шановний просто хоче щоб з ним щось сталося і ніхто не знав би звідки горе прийшло. То хай сам застрелиться, буде тоді тема опозиційним силам для розмов.

18.11.2012 00:29:03123109.86.24.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Бред...У чувака мания величия.Хотели бы грохнуть уже грохнули.А это чмо себе цену набивает,рисуется перед такими же журналюгами.

18.11.2012 00:18:05ии178.92.106.--
  • 5+
  • 0-
  • Відповісти

твари!!!

18.11.2012 02:21:28СМЕРШ31.170.152.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Правильно говорить -твари они. Я тоже хочу , чтобы ко мне позвонила тварь и предложила от 5 миллионов долларов. Только где они ходят....Дело в том, что у Булатецкого этих миллионов предостаточно и принципиального значения в его достатке это не имеет - есть эти 5 млн. баксов или нет.

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути