Четвер, 16 серпня 2012 11:25

Партія "Зелена планета" буде боротися і за екологію, і з соціальними проблемами

Україні потрібна партія, яка б мала соціально-екологічну орієнтацію.

Про це сказав лідер української партії "Зелена планета" Сергія Орєхова

"Сьогодні молодій Україні, партія, яка б мала соціально-екологічну орієнтацію і спиралася б на громадські потреби, думки і рух, а також привертала до себе увагу однодумців по всьому світу, просто необхідна. І саме партія "Зелена планета" зможе впоратися з високими завданнями, які ставить час і життя. Адже сили партії будуть направлені не тільки на збереження та підтримку екології у країні, а й на вирішення соціальних проблем, які турбують кожного українця", - зазначив він.

Перед виборами народних депутатів Орєхов звернувся до всіх, хто намагається заважати роботі його партії.

"Ми за те, щоб в політичних перегонах не було бруду й підлості. Якщо ж вибори - боротьба, нехай вона буде за правилами: відкрита, чесна і чиста. Досить закритості, "підкилимності" і кулуарності, досить вибори перетворювати на фарс", - закликав політик.

"Передвиборчі конфлікти і брехня не принесуть ніякої користі, ні нам, ні нашим виборцям. Для політиків - це можливість реалізувати свої махінації, підриваючи довіру не тільки до себе як до політичних діячів, але і до влади взагалі. Для виборців - це зайвий привід засумніватися в щирості кандидатів та їх заявлених програмних цілях", - підкреслив Орєхов.

За його словами, кожен громадянин має право на своєчасну, правдиву та об'єктивну інформацію про партію, яку він обирає.

"Жодна сила: політична, самоурядовча, бізнесова не має права заважати та перешкоджати вибору, примусово впливаючи на свідомість українців", - наголосив лідер партії "Зелена планета".

"Ми не боїмося конкуренції, не збираємося нікого штовхати в спину, не вплутується в чорний піар. Ми за те, щоб українці зроблений усвідомлений, добровільний вибір, заснований на реальних фактах, підтверджених чесними і чистими діями", - додав Орєхов.

Зараз ви читаєте новину «Партія "Зелена планета" буде боротися і за екологію, і з соціальними проблемами». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

2

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 6964
Голосування Чому не можна розпускати Верховну Раду?
  • Це суперечить Конституції
  • Хай знімуть недоторканість, ухвалять закони про імпічмент, про кримінальну відповідальність за незаконне збагачення і новий Виборчий кодекс і можуть йти
  • За нинішніх умов на дострокових виборах у ВР не пройдуть нові партії
  • Мені байдуже до їхньої роботи. Їхні обіцянки на хліб не намастиш
  • Я не проти розпуску. Владу в країні треба перезавантажити повністю
  • Я проти будь-яких ініціатив президента
Переглянути