середа, 01 серпня 2012 22:07

Партія "УДАР" виключила деяких кандидатів, які не пройшли критерії "Чесно"

Партія "УДАР" виключила деяких кандидатів, які не пройшли критерії "Чесно"
Вікторія Сюмар прокоментувала дії партії "УДАР". Фото: tvi.ua

Партія "УДАР" Віталія Кличка відмовилася від висування низки кандидатів, які не пройшли критерії громадянського руху "Чесно". Про це повідомила прес-служба руху, передає Gazeta.ua.

Це, зокрема, Іван Плачков, голова наглядової ради "Київенерго" (що є підконтрольною Рінату Ахметову — Gazeta.ua), харківський бізнесмен Юрій Литвиненко, президент Асоціації виробників молока Андрій Дикун, депутат Львівської обласної ради від фракції "Пора" Юрій Моравецький, доцент Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України Юрій Орел, який товаришує з мером Харкова Генадієм Кернесом, колишній депутат від ПР Южноукраїнської міськради Олексій Майборода, екс-член ПСПУ Ігор Ліхолет, підприємець Ігор Тесленко, Михайло Гичка - був депутатом Львівської облради від Партії промисловців і підприємців.

"Це ті люди, які не пройшли фільтри громадськості, зійшли з дистанції" , - зауважив лідер партії Віталій Кличко на з'їзді.

Директор Інституту масової інформації Вікторія Сюмар зауважила, що партія "УДАР" поки єдина політична сила, яка взяла на себе зобов'язання перед рухом "Чесно" й виключила зі списків низку порушників критеріїв. Утім, в оприлюдненому партією списку залишається низка осіб, які, за попередньою інформацією руху, порушують критерії доброчесності.

"Критерії "Чесно" - це непричетність до корупційних дій, відповідність отриманих доходів способу життя, відсутність фактів порушення прав і свобод людини. Якщо кандидати працювали у органах влади, то неприпустимо, щоб вони чинили тиск на волевиявлення виборців і були причетними до корупційних дій", - пояснила Gazeta.ua представник прес-центру руху Тата Пеклун.

Вона повідомила, що невдовзі на сайті "Чесно" з'являться пояснення, чому саме цих осіб рух рекомендував виключити зі списків кандидатів у нардепи.

Зараз ви читаєте новину «Партія "УДАР" виключила деяких кандидатів, які не пройшли критерії "Чесно"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

30

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

02.08.2012 11:27:43Соломон178.93.236.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Слава Богу что появляется альтернатива и П.Р. и БЮТ. Парламент это лицо нации, ничего что не взрачное и не казистое. Лучших ведь все равно нет...

02.08.2012 10:19:59севас178.94.102.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Куницина просканировать через "Честно" и выгнать поганой метлой !!!!

02.08.2012 08:26:41лол46.119.32.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

Кличко- фууу, ООппозиция-фууу, Свобода-фууу... Тоди идите поцелуйте взасос дупу Ефремова, потом Чечетова....мож "покращат" вам еще чего...

02.08.2012 11:11:10Кистень95.133.0.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Ты дебил наверное бредишь, чучело,
ты само соображаешь че гонишь?
Все правильно Кличко делает, молодец.

02.08.2012 15:02:59Shkapa95.158.48.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Так він про це й пише. Ви просто неспорозумілись. Не треба відкривати "дружнього вогню"

02.08.2012 01:00:51Героям - сало! 92.113.64.--
  • 7+
  • 0-
  • Відповісти

УДАР будет очередным разочарованием. Очень скоро. К сожалению история ничему не учит. Избиратель наступит на очередные грабли и получит сокрушительный УДАР по своей тупой башке!

02.08.2012 15:05:04Shkapa95.158.48.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Тоді голосуйте за ПР чи БЮТ. Може бути, а може й ні. Не подобається- не голосуй, не захищай свій вибір. Хай януковичі і далі правлять.

01.08.2012 23:04:18слава гАндурасу178.137.230.--
  • 14+
  • 0-
  • Відповісти

Воха " зачем ему быть хозяйственником? "потом будет такой лидер говорить:"ХОТЕЛИ КАК ЛУЧШЕ А ПОЛУЧИЛОСЬ ,КАК ВСЕГДА "...когда у нас люди будут оценивать политиков по делам а не пустой трескотне и позам? в Украине кризис менеджмента и выбирают шоуменов ( проф-бокс -это дорогое шоу )страна в пред аварийной обстановке а плебсу подавай КРАСОЧНОЕ шоу !

01.08.2012 22:45:24Елена92.112.230.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

..."порушникі критеріїв" - это "Юрій Орел, який товаришує з мером Харкова.."? В эти критерии входят понятия ответственность, дружба, порядочность? Или люди с разными взглядами на политику не имеют право на дружбу и уважение? Как с такими взглядами идти в политику? Страна не ринг, здесь после 12 раунда миллионы не выплачивают - тоже, кстати, очень "честный и порядочный" вид заработка. Ну, пусть работает с Герасимюк.

01.08.2012 22:56:43ФФФ173.11.80.--
  • 24+
  • 0-
  • Відповісти

Надо знать кто такой кернес Кернес, чтоб понимать, что порядочный человек с ним ,,дружить,, не станет....

Харьковчанин...

02.08.2012 00:00:0177213.151.30.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Вот и Кличко себе любых друзив на политической помойке подобрал!

01.08.2012 22:44:54Воха46.63.10.--
  • 8+
  • 0-
  • Відповісти

боксёр может быть хозяйственником ???

А зачем ему быть хозяйственником? Лидер партии - это прежде всего политическая фигура, а деталями занимаются компетентные советники, команда.

01.08.2012 22:43:28лох176.37.28.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

а регионал Полищук по 98 округу зачем остался???
врет Кличко!

01.08.2012 23:10:02star51178.94.33.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

ЛОХ Народ не против, А он у тебя тапки спер?

01.08.2012 22:31:46демократ81.95.186.--
  • 11+
  • 0-
  • Відповісти

Хотілося б знати не тільки, чому зазначених персон рекомендовано виключити зі списків, але й яким чином вони в них опинилися! А якби не було цього самого громадського руху "Чесно", то вони б там і залишались!!! Тобто, злодій який не сидить у тюрмі, то не злодій!

01.08.2012 23:12:36star51178.94.33.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Як бы не було было бы как в "обеденной" опозиции

01.08.2012 22:31:24Ретро46.119.196.--
  • 8+
  • 0-
  • Відповісти

В порядке информации!
Критерии "Честно" удалось пройти только трём (!) действующим депутатам Рады! (из 450 "кнопкодавов!).

02.08.2012 07:24:16ф95.132.162.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

посмотрите кто в честно сидит !! теже бандиты!

02.08.2012 09:12:39Алег46.202.10.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

полностью согласен! взять только Луцк! Шибу и Мартынюка они весь город разграбили еще им друга их не хватает Москаля ) Клычки молодцы ! они просто не знают что честно это подстава Ющенка! ЧТОБЫ ПРОВЕСТИ СВОИХ ЛЮДЕЙ К НЕМУ В КОМАНДУ

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути