
Кабінет міністрів опублікував постанову про запровадження карантину вихідного дня.
Документом скасовується адаптивний карантин з поділом на зони і запроваджується загальнонаціональний карантин вихідного дня. Відповідну постанову розміщено на Урядовому порталі.
У період з 00:00 суботи до 00:00 понеділка на території України з 14 листопада до 30 листопада 2020 року забороняється: робота закладів громадського харчування, крім послуги на виніс; робота торговельно-розважальних центрів; розважальних закладів; діяльність суб'єктів господарювання, які проводять діяльність у сфері торговельного і побутового обслуговування населення, крім торгівлі харчовими продуктами на торговельних площах, не менше 60% яких призначено для торгівлі харчовими продуктами, пальним, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, ветеринарними препаратами, кормами.
Забороняється: проведення всіх масових культурних, концертних, соціальних, релігійних, рекламних заходів за участю більш як 20 осіб; діяльність театрів та кінотеатрів, заповненістю кінозалів або залів понад 50% місць; діяльність музеїв, які не забезпечують можливість обмежити кількість відвідувачів у залі з розрахунку 1 особа на 20 кв. м.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Українські міста продовжують відмовлятися від карантину вихідного дня
Також заборонено здійснення регулярних та нерегулярних перевезень пасажирів, автомобільним транспортом. Зокрема, перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах у режимі маршрутного таксі, в електричному, залізничному транспорті, у міському, приміському, міжміському, внутрішньообласному та міжобласному сполученні в кількості більше, ніж кількість місць для сидіння, що передбачено технічною характеристикою.
Крім того, запроваджується повна заборона на проведення дискотек, роботу розважальних закладів, нічних клубів.
Водночас рекомендовано магазинам, пошті та компаніям визначити 2 години - з 10:00 до 12:00 або в інший час дня - для пріоритетного обслуговування громадян похилого віку та людей з інвалідністю.
11 листопада Кабмін прийняв рішення про введення з 14 листопада карантину вихідного дня.
Готелі та хостели продовжуватимуть роботу в цей час.
Коментарі
Плохо,когда умирают молодые женщины...наша медицина дошла до ручки,смертность самая высокая в Европе
Вы заколебали уже. "Химиотерапи́я — лечение какого-либо инфекционного, паразитарного заболевания". А "Современные режимы химиотерапии туберкулеза легких" уже ищите в сети сами... Это вроде не так тяжело, не здесь печатать а в поисковнике. Уже больше 10 лет практикуют при туберкулезе. А все как попугаи со своим раком...
Я за що купив за те й продаю. Баришня майданила, була знана й любима інтернет-юзерами. Входила в групу піар підтримки піліції. Корисна людина була для ментури. Більш не знаю нічого.
Вот так проходили медицинскую комиссию при поступлении в полицию. Интересно, сколько она заплатила за это медикам? И здесь коррупция. Никто никого не проверяет!!! Просто надо заплатить. И почему столько внимания? Лучше бы ребятам из АТО уделяли больше внимания. Наша полиция- это та же милиция, Изменилась только форма, содержание осталось прежнее, тарифы тоже.
Внимательно читаем. Вникаем в ситуацию. Потом оставляем высер в комментариях. У тебя все наоборот.
А тобі кацапу не байдуже? Відома в інтернеті, в фейсбуку. Взагалі пишуть що захворіла на скоротечний туберкульоз, після того як під час затримання їй в обличчя плюнув підозрюваний. Ужос, бува і таке...
У неї був рак! І раком через плювання захворіти неможливо. І рак в неї був запущений і флюрографію вона не робила інакше вже було б видно. Більшість всього за взятку наша померла зробила медичні довідки і пішла до поліції.
Бльо, никогда бы не подумал что чтобы стать инспектором 5 роты 1 батальона надо давать взятку. Наверно такое сытное место и престижная профессия. Конкурс тоже наверное просто писдец какой... Все больные несут взятки чтобы попасть в полицию побыстрее. Особенно в это время.
А что так категорично? Ты по фото в интернете ставишь диагнозы? Или тебе кто-то прямо на дом папки с материалами приносит по любым вопросам и потому в курсе всего?
Воно,може й так. Але коли це при туберкульозі робили хіміотерапію? І навіщо? Швидше за все у неї було онкозахворювання,наявність якого про.бала медкомісія при прийнятті на службу. От і викручуються.як можуть...