субота, 18 серпня 2012 13:19

ООН обурена дискримінацією в Україні наркоманів, геїв та повій

ООН обурена дискримінацією в Україні наркоманів, геїв та повій
Однією з основних проблем в Україні залишається питання прав меншин. Фото: scancomark.se

Однією з основних проблем в Україні залишається питання прав меншин. Про це заявив в інтерв'ю ZN.UA координатор системи ООН в Україні Олів'є Адам.

"Ми були, наприклад, дуже стурбовані поданими у Верховну Раду трьома законопроектами про заборону пропаганди гомосексуалізму, бо вважаємо, що це порушує права людини", — сказав він.

Адам зазначив, що в питаннях, які стосуються ВІЛ/СНІД, найбільше в Україні зазнають дискримінації наркозалежні, чоловіки, що ведуть статеве життя з іншими чоловіками, а також представники сексіндустрії.

"Якщо ми не зможемо запобігти використанню цієї "системи запобігання" для цих трьох груп, то ми — ООН, неурядові організації, приватний сектор та органи державної влади — зазнаємо поразки в боротьбі з туберкульозом і протидії поширенню ВІЛ/СНІД", — зазначив координатор системи ООН.

Він також зазначив, що в Україні існує проблема якості вакцини і її доступність.

"Так, є питання тендерних закупівель: існують певні приватні інтереси, внаслідок чого вакцина необхідної якості недоступна. Крім того, дуже багатьох вакцин у країні немає, і цим також зумовлений низький рівень імунізації населення", — сказав він.

За його словами, важливі чітка політика уряду і прозорі тендери із закупівлі вакцини.

"Безперечно, імунізація необхідна. У такій країні, як ваша, імунізація повинна працювати як годинник. І в багатьох країнах, розвинених значно менше за Україну, це працює дуже чітко", — підкреслив координатор системи ООН.

Зараз ви читаєте новину «ООН обурена дискримінацією в Україні наркоманів, геїв та повій». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

57

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути