Четвер, 25 липня 2019 14:36

Офіс президента озвучив план боротьби з корупцією

Офіс президента озвучив план боротьби з корупцією
Стратегія має чітко фокусуватися на конкретних корупціогенних темах. Фото: https://www.president.gov.ua

Нова Антикорупційна стратегія має бути спрямована на максимальне переведення послуг в онлайн та охоплювати напрями з найбільшими корупційними ризиками.

Про це заступник керівника Офісу президента Руслан Рябошапка сказав на конференції Центру політико-правових реформ у Києві.

"Необхідно передбачити у стратегії фокус на діджиталізації роботи влади. Ініціатива Зеленського "Держава у смартфоні" передбачає переведення максимальної кількості послуг в онлайн, адже з проявами корупції можна боротися саме цифровими технологіями. По-друге, важливо, щоб стратегія була максимально стислою та чіткою і фокусувалася на конкретних корупціогенних темах: державні банки, енергетика, видобувна галузь, оборонна сфера", – наголосив Рябошапка.

"Стратегія потрібна. Але вона не може бути формальною та для галочки – вона повинна бути відображенням реального політичного бачення тих політиків і держаорганів, які мають мандат на її виконання", – зауважила голова Антикорупційної ініціативи ЄС в Україні Ека Ткешелашвілі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Які рішення Рада прийме в перший день роботи - інформація з Банкової

Керівник департаменту розробки законодавства та розвитку політик програми "USAID_ВзаємоДія" Роберт Сіверс запропонував зосередитися на трьох аспектах:

- лаконічність стратегії (показати загальну логіку руху реформи);

- урахування важливості окремих антикорупційних програм органів державної влади;

- важливість комунікації для виховання нульової толерантності до корупції, яка має стати магістральним напрямом у різних сферах, а не додатковим заходом.

Заступник глави Офісу президента Руслан Рябошапка може очолити Генпрокуратуру. На прохання журналістів прокоментувати цю інформацію Рябошапка відповів: "Час покаже".

Зараз ви читаєте новину «Офіс президента озвучив план боротьби з корупцією». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 6596
Голосування Чому не можна розпускати Верховну Раду?
  • Це суперечить Конституції
  • Хай знімуть недоторканість, ухвалять закони про імпічмент, про кримінальну відповідальність за незаконне збагачення і новий Виборчий кодекс і можуть йти
  • За нинішніх умов на дострокових виборах у ВР не пройдуть нові партії
  • Мені байдуже до їхньої роботи. Їхні обіцянки на хліб не намастиш
  • Я не проти розпуску. Владу в країні треба перезавантажити повністю
  • Я проти будь-яких ініціатив президента
Переглянути