понеділок, 11 квітня 2022 01:57

Очільник уряду Грузії назвав запрошення відвідати Бучу та Ірпінь недоречним

Очільник уряду Грузії назвав запрошення відвідати Бучу та Ірпінь недоречним
Спікер ВР Стефанчук розповів про відмову голови уряду Грузії відвідати Бучу та Ірпінь. Фото: ВРУ

Голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук дорікнув очільнику парламенту Грузії Шалві Папуашвілі за відмову відвідати Бучу та Ірпінь Київської області.

Про це написав спікер Верховної Ради на своїй сторінці у Facebook.

"Недоречно. Саме так схарактеризував моє запрошення відвідати Бучу та Ірпінь спікер парламенту Грузії Шалва Папуашвілі… Єдине, що породжує в мене відчуття невимовної бентеги, так це питання: чи доречно називати "недоречним" запрошення приїхати до дружньої країни і подивитись її біду, розділити її горе, висловити слова підтримки? Мені здається, що друг має зробити це без запрошення. Адже, як на мене, саме про це говорив великий Шота Руставелі: "Другу вірний друг допоможе, не злякає його біда. Серце він віддасть за серце...", - повідомив Стефанчук.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Обстріл росіянами вокзалу у Краматорську: назвали кількість загиблих

За словами спікера, Папуашвілі вважає неможливим їхати в Україну доти, доки "окремі представники українського уряду повністю не усвідомлять потужну підтримку", яку надає Грузія. Прикладом підтримки Папуашвілі назвав голосування Грузії на користь України на міжнародних майданчиках, зокрема в ООН.

Стефанчук наголосив, що Українська держава цінує і завжди цінувала щиру підтримку грузинського народу. Він нагадав, що у 2008 році завдяки українським протиповітряним системам оборони грузини боронили своє небо. Водночас спікер ВРУ констатував, що не прагне мірятися розмірами підтримки, адже вона завжди має бути щирою.

"Всидіти на двох стільцях не вдасться" - Стефанчук звернувся до країн НАТО. Країни НАТО мають надавати зброю і допомагати, якщо вони справді підтримують Україну.

Зараз ви читаєте новину «Очільник уряду Грузії назвав запрошення відвідати Бучу та Ірпінь недоречним». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути