неділя, 29 вересня 2019 11:32

НСЖУ закликала Мендель вибачитися. Журналісти у мережах - піти у відставку

НСЖУ закликала Мендель вибачитися. Журналісти у мережах - піти у відставку
У мережах журналісти закликають президента звільнити Мендель з посади прес-секретаря.

Національна спілка журналістів України закликала Офіс президента та прес-секретаря президента Юлію Мендель переглянути ставлення до журналістів та вибачитися за некоректну поведінку щодо представників ЗМІ.

Про це заявили в організації.

"Прес-секретар президента не має права фізично перешкоджати роботі журналістів. Чи дружні обійми, чи відштовхування-відтягування – це не та поведінка, з якою журналісти мають миритися.

Національна спілка журналістів України звертається до Офісу президента та прес-секретаря президента Юлії Мендель із закликом переглянути ставлення до журналістів, вибачитися за некоректні заяви та прикрі ситуації, які трапилися.

І головне, нова владна команда має будувати коректні стосунки із журналістами, визнаючи, що спілкування із незалежними медіа – це важливий обов'язок демократичної влади, відповідальної перед громадянами", - заявив голова НСЖУ Сергій Томіленко.

У НСЖУ висловили солідарність із журналістами програми "Схеми: корупція в деталях".

Деякі журналісти у Facebook висловили більш категоричну позицію.

"Вимагаю від Володимира Зеленського звільнити Юлію Мендель.

А від Національної поліції України - відкрити провадження за 171 ст. (стаття Кримінального кодексу "Перешкоджання законній професійній діяльності журналістів". - Gazeta.ua)", - написав у Facebook журналіст Сергій Грішин.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Прес-секретар Зеленського: Журналіст сам кидався

Журналісти "Схеми: корупція в деталях" опублікували повне відео, на якому прес-секретар президента Володимира Зеленського Юлія Мендель перешкоджає роботі їхнього колеги Сергія Андрушка.

На відео видно, як Мендель шарпає мікрофон журналіста, махає руками і разом із охороною обступає його. Андрушка відштовхують.

Зараз ви читаєте новину «НСЖУ закликала Мендель вибачитися. Журналісти у мережах - піти у відставку». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

4

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути