Хоча громадські організації можуть бути не чисельними, проте доволі дієвими, особливо в питанні захисту від правоохоронців.
Про це в коментарі Gazeta.ua сказав директор "Інституту міста" Олександр Сергієнко.
"Українці давно почали об'єднуватися в громадські організації. Вони можуть бути невеличкими, проте доволі дієвими. Якщо кілька десятків водіїв, наприклад, мають десятки камер спостережень, то це вже є дієвий захист проти працівників ДАЇ", - наголосив він.
Окрім того, за його словами, українцям "потрібно взяти найкращі зразки, які мали місце, і працювати проти цього".
"Не обійтися і без політичних партій. Якби наші політичні партії зайнялися не колотнечею в парламенті, а реальними справами щодо захисту прав громадян, то це би було набагато ефективніше , ніж громадські рухи. Хоча вони повинні працювати в одному напрямку", - резюмував експерт.
Громадські організації закликають українців об'єднуватися для захисту від правоохоронців.
"По суті, населення сприймає силові структури як велике організоване злочинне угруповання і демонструє готовність захищати себе й державу від зазіхань на свої права та Конституцію. Коли право перетворюється на безправ'я, то опір стає обов'язком кожного законослухняного громадянина", - повідомив голова Громадянського конституційного конгресу Юрій Збітнєв.
Коментарі
7