Ексклюзиви
вівторок, 30 листопада 2010 16:21

Нардепи прийняли за основу проект закону, про який мріяла опозиція

Нардепи прийняли за основу проект закону, про який мріяла опозиція

30 листопада за прийняття за основу проекту закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України" № 7321 щодо забезпечення доступу до публічної інформації" (Бондаренко-Ландіка-Стеця) проголосували 344 депутати.

Законопроект в цілому буде винесено на голосування наступного пленарного тижня.

У ході обговорення голова парламентського комітету з питань свободи слова та інформації Андрій Шевченко зазначив, що є дві застороги, на які потрібно звернути увагу при доопрацюванні проекту № 7321: недосконале визначення поняття "недостовірна інформація" та повернення органам влади права вимагати відшкодування моральних збитків.

Парламентарі також ухвалили в цілому проект закону № 4547 "Про внесення змін до статті 14 Закону України "Про інформацію"" щодо захисту інформації (автор - Юрій Мірошниченко), який доповнює ст. 14 Закону "Про інформацію" дефініцією терміну "захист інформації".

Раніше, 23 листопада, переговорна група з доопрацювання законопроектів щодо доступу громадян до інформації оприлюднила спільну заяву щодо узгодженої остаточної редакції законопроекту № 2763. Саме цей варіант законопроекту пропонуватиметься Верховній Раді Україні для затвердження у другому читанні та в цілому.

Також група пропонувала Верховній Раді остаточно ухвалити законопроекти №2763 і №7321 в один день. Про це заявили на прес-конференції народні депутати Олена Бондаренко, Юрій Мірошниченко (Партія регіонів) та Андрій Шевченко (БЮТ).

Телекритика

Зараз ви читаєте новину «Нардепи прийняли за основу проект закону, про який мріяла опозиція». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути