Ексклюзиви
середа, 17 лютого 2010 08:16

Наливайченко піде після інавгурації Януковича

Наливайченко піде після інавгурації Януковича

У зв"язку з обранням нового президента, у Службі безпеки України зміниться керівництво.

Таку заяву під час тристоронньої зустрічі глав служб безпеки Молдови і України, а також глави місії ЄС, яка проходила в Одесі, зробив голова СБУ Валентин Наливайченко.

"Безумовно, керівництво СБУ поміняється після інавгурації президента - це нормальна європейська практика, - вважає Наливайченко. - У служби буде нова політика, все залежить від поставлених президентом цілей.

При цьому глава СБУ не назвав можливих претендентів на свою посаду.

Нагадаємо, глава СБУ призначається і звільняється Верховною Радою за поданням президента України.

Інавгурація Януковича відбудеться 25 лютого.

Кореспондент
Зараз ви читаєте новину «Наливайченко піде після інавгурації Януковича». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

2

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

01.06.2012 16:11:02Master93.75.170.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Пройшло вже 20 років, а ви ще збираєтесь знімати українське кіно... Де ваші фільми, справжні, розумні, глибокі, витончені чи драматичні, чи хоч якісь??? Зробіть щось пристойне, і зробіть це бездоганною українською мовою! Тоді і не будете відчувати себе конкурентно неспроможніми та плебеями! Побачте таланти навколо вас! Профінансуйте! Покажіть, що ви на щось здатні!

12.06.2012 19:53:20Гануся77.87.39.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

У Валентина є кілька хороших робіт, він вигравав призи на європейських фестивалях, як і багато інших режисерів, які привозили призи з Канів, Берліну. Є режисери, є ідеї, але в нас система не "заточена" під українське кіно.

03.06.2012 16:03:10Костянтин93.74.220.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Наприклад, я бачив короткометражний фільм "Закон" на Кінофестивалі "Відкрита ніч", здається, в 2007 році. Надзвичайно потужна, серйозна, глибока робота. Скажу більше: абсолютно не типова і талановита. До сих пір під враженням.

Україна багата талантами і сценаристів, і режисерів, і акторів.

Коли побачу конкурси - сам надішлю свої сценарії.

01.06.2012 15:48:28Теща93.74.217.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Клікнула у Гуглі "Валентин Васянович, режисер" - і що? Самі наміри: "зніме, надасть комплекс послуг"... Спершу створіть щось справді варте уваги, а потім будете інших критикувати.

12.06.2012 19:47:55Аня77.87.39.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

У Валентина є хороші роботи, один короткометражний фільм "Проти сонця" виграв кілька призів на європейських фестивалях, в Клермон-Ферані, зокрема. Його брат теж режисер вигравав призи. Але в нас не працює вся система поширення, популяризації, прокату українських фільмів. Тому й інтернет український

01.06.2012 15:24:23Правда68.38.122.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Зараз кацапня набіжить й буде мичати нас ущємляют.

01.06.2012 16:15:38Master93.75.170.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

поки ви "мичите", що вас "ущемляють", та ще й лаєтесь. Покажіть, що ви на щось здатні, крім образ за національною ознакою

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути