пʼятниця, 22 листопада 2013 19:45

На донецькому "євромайдані" зібралося більше 200 людей
23

Фото: Фото: Тетяна Заровна

Зараз біля пам'ятника Тарасу Шевченку в Донецьку проходить мітинг прибічників євроінтеграції. Близько 250 людей різних політичних поглядів без партійної символіки виражають протест проти відмови від підписання угоди про асоціацію з ЄС.

Серед присутніх немало громадських і опозиційних діячів, але є і рядові донеччани, які прийшли на мітинг в перші в житті. Учасники акції різного віку принесли державні прапори і європейську символіку. Люди розтягнули великий державний прапор. Тримають саморобні плакати, пов'язують один одному жовто-блакитні стрічечки, співають державний гімн.

Скандують: "Україна - це Європа"!

Промовці говорять про те, що майбутнє нашої держави має бути європейським. Критикують уряд Миколи Азарова і Віктора Януковича. Агітують за цінності, які зв'язують з ЄС: повага до прав людини, європейське правосуддя та справжню демократію.

 

Зараз ви читаєте новину «На донецькому "євромайдані" зібралося більше 200 людей». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

89

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути