пʼятниця, 20 травня 2011 11:40

Ми не знаємо, чим думають наші політики - Небоженко

Ми не знаємо, чим думають наші політики - Небоженко

У Верховній Раді мають бути представлені як праві, так і ліві радикали. Тому відміна 3%-го бар'єру проходження до парламенту, про яку заявив Володимир Литвин, є позитивною ідеєю.

Про це у коментарі Gazeta.ua сказав політолог Віктор Небоженко.

"Це добра ідея, оскільки і ті, хто прийшов до влади, і ті, хто опинився в опозиції, переживають найглибшу кризу у своїй історії. Вже зрозуміло, що буде розвалюватися БЮТ - як розвалювалась "Наша Україна", буде розвалюватися Партія регіонів - як тільки почнуться різкі падіння рейтингу Януковича. Тому природно, що мають з'являтися або нові утворення, або утворення з надгризків та залишків старих партій", - вважає Небоженко.

Крім того, експерт нагадав, що Україна вступила в період появи різноманітних правих і лівих екстремістських течій.

"Вони, напевно, мають право перебувати у парламенті. Це було б навіть надійніше, ніж вони були б у підвалах чи на вулицях. Таке вже відбувалося у 91-96 роках, коли у парламенті були і націоналісти, і прогресисти, але вони не заважали Україні. Висловлювали свою точку зору, і все було набагато спокійніше", - сказав політолог.

Разом з тим, на його думку, для Литвина зникнення його партії було б "визначною особистою перемогою".

"Він вже втомився - з політикою у нього складається все гірше з кожним новим роком. Йому не пробачають минулі помилки, зв'язок зі справою Гонгадзе. Тому він сам розуміє, що особливої перспективи у нього немає. Може, він хоче опинитися в якійсь новій політичній конфігурації. А може, він доводить до абсурду ідею парламентаризму в Україні. Ми ж не знаємо, чим думають наші політики", - підсумував Небоженко.

Нагадаємо, раніше спікер ВР Володимир Литвин виступив за скасування прохідного бар'єру до парламенту.

Зараз ви читаєте новину «Ми не знаємо, чим думають наші політики - Небоженко». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

3

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути