четвер, 23 серпня 2012 08:47

Спецтема: Боротьба за "мову"

"Мовним" законом "регіонали" запустили Україну по югославському шляху — Бригинець

 "Мовним" законом  "регіонали" запустили Україну по югославському шляху — Бригинець
Олександр Бригинець впевнений, що закон Колесніченка-Ківалова скасують. Фото: tsn.ua

Дуже скоро закон "Про засади державної мовної політики" буде скасований.

Про це у коментарі Gazeta.ua розповів депутат Київради від "Батьківщини" Олександр Бригинець.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Якщо "регіонали" спробують провести російську мову в Києві, то опиняться у політичному пеклі — Бригинець

"Ця гра з регіональними мовами закінчиться дуже скоро з двох причин: цей закон неконституційний і буде скасований у новому парламенті, а по-друге "регіонали" вже напоролися на власні граблі. Бо в кожному місті національні меншини вимагають введення своєї мови. Але якщо на Одещині чиновники ще можуть вивчити регіональну російську, то в інших містах вони будуть змушені вчити татарську, чи якусь іншу мову. Цього ніколи не станеться, але це призведе до певних проблем у цих громадах", - вважає політик.

Водночас, "бютівець" наголошує, що потрібно якнайшвидше зупинити процеси, розпочаті в країні цим законом.

"Регіонали" розбудили дракона і запустили Україну по югославському шляху. Дуже добре, що це сталося перед виборами, тому є можливість зупинити цей процес найближчим часом. Для цього треба скасувати закон і спинити дестабілізацію", - каже Бригинець.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Мовний" заакон писався тільки під російську мову - Доній

Відповідаючи на питання про те, чи піде влада після усіх зусиль, яких вона доклала до прийняття мовного закону на його скасування, політик зазначив: "Вони на це не підуть, але їх вже не буде у новому парламенті. Це вже справа інших людей".

Зараз ви читаєте новину « "Мовним" законом "регіонали" запустили Україну по югославському шляху — Бригинець». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

111

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

15.07.2013 16:07:28проня81.95.178.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

поражає гострота мозгу ТАБАЧНИКА що знаходить шпарини для того щоб урвати кусок бюджетного пирога -то підручники втридорога топер от для іноземців ніби старається постає питання-а чи потрібно а чи оправдано чи своя кишення найрідніша а:D

11.07.2013 13:17:26Гы94.45.59.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
[Видалено]
11.07.2013 12:12:27табачнику195.24.152.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Куплю "Буквар" за 700 грн.

11.07.2013 11:40:40Изя37.19.160.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

О, брат -Собачник ворует!
Аж у меня слюни текут!

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути