Ексклюзиви
пʼятниця, 24 січня 2014 13:31

Мітингувальники прорвалися в Івано-Франківську ОДА

Мітингувальники прорвалися в Івано-Франківську ОДА

Мітингувальники прорвались до приміщення Івано-Франківської облдержадміністрації, повідомляє ТСН. Вони одарзу всі відправились на п'ятий поверх приміщення, де знаходиться кабінгет голови ОДА Василя Чуднова. Однак чиновника не було на робочому місці.

Загалом біля приміщення Івано-Франківської ОДА зібралось понад п'яти тисяч осіб.

Нагадаємо, у Львові люди змусили голову місцевої ОДА Олега Сала написати заяву про звільнення.


Зараз ви читаєте новину «Мітингувальники прорвалися в Івано-Франківську ОДА». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

07.06.2011 11:14:53?78.159.36.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Зачем же вы выбираете Хотлубея? Сколько он у вас уже при власти лет двадцать?
07.06.2011 10:13:53Андрій Затворницький пенс мілі94.27.6.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Валерію-"приєднуюсь,хоч я і не місцевий,здається цей бардак всих дістав.кайтеся люди,біжіть до Бога.!!!
07.06.2011 09:54:03Валера93.178.208.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Ну почему из нас, простых людей г. Мариуполя делают идиотов? Почему наш президент не снял с должностей виновных в этой беде? Почему городской голова Хотлубей Ю.Ю. еще на своем месте? Почему главный санитарный врач г. Мариуполя по прежнему "раздувает щеки"?. Где порядок? Командируйте в наш город нормальных проверяющих.В море уже не один год вливаются все неочищенные стоки всей канализации города, но все молчат, только взятки берут и дают.
Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути