субота, 15 лютого 2025 11:54

Мета участі Путіна у переговорах - зняти санкції та перегрупуватися - Зеленський

Мета участі Путіна у переговорах - зняти санкції та перегрупуватися - Зеленський
Мета участі Володимира Путіна у переговорах - зняти санкції та перегрупуватися - Володимир Зеленський. Фото: president.gov.ua

Президент Володимир Зеленський визнав, що російський лідер Володимир Путін справді прагне мирних переговорів.

Втім, за його словами, справжня мета Кремля - домогтися послаблення санкцій та перегрупувати сили. Про це він заявив в інтерв'ю NBC News.

Президент зазначив, що мета участі Путіна в переговорах - не закінчення війни, а укладення угоди про припинення вогню. Вона, мовляв, допоможе зняти з росії міжнародні санкції й дозволить їй перегрупуватися.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зеленський зустрінеться з Путіним, якщо буде мати гарантії безпеки - Єрмак

"Це дійсно те, чого він хоче. Він хоче зробити паузу, підготуватися, потренуватися, зняти деякі санкції через припинення вогню і так далі", - висловив думку Зеленський.

Він наголосив на тому, що Україні буде дуже важко вижити без військової допомоги від США не тільки зараз, а й після закінчення війни.

"Але у нас буде мало шансів, дуже мало шансів вижити без підтримки Сполучених Штатів. Я думаю, що це дуже важливо, критично важливо. Я не хочу думати про боротьбу з росією без американської підтримки", - сказав лідер країни.

Володимир Зеленський заявив, що без військової підтримки США Україні буде вкрай важко як у нинішніх умовах, так і після завершення війни.

Він наголосив, що подальша допомога з боку Сполучених Штатів є життєво необхідною для оборони країни та її майбутнього. Зеленський також підкреслив, що навіть не хоче уявляти ситуацію, в якій Україна залишиться без стратегічного партнерства з Вашингтоном.

Зараз ви читаєте новину «Мета участі Путіна у переговорах - зняти санкції та перегрупуватися - Зеленський». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути