Ексклюзиви
середа, 18 листопада 2015 14:31

Мером Хмельницького став "свободівець"

Мером Хмельницького став "свободівець"
Олександр Симчишин

Мером Хмельницького обрано представника "Свободи" Олександра Симчишина.

Він отримав майже 60% голосів, - повідомляє ЦВК.

Його конкурент, самовисуванець Констянтин Чернилевський отримав 38,6% голосів.

Нагадаємо, на мерських виборах "свободівці" перемогли ще в 10 містах - Тернополі (Сергій Надал), Івано-Франківську (Руслан Марцинків), а також в Конотопі, Шепетівці, Берестечку, Косові, Дублянах, Раві-Руській, Карлівці та Монастирській.

Зараз ви читаєте новину «Мером Хмельницького став "свободівець"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути