![Люди Януковича вийшли у Facebook](https://static.gazeta.ua/img/cache/preview/513/513009_w_300.jpg?v=0)
Адміністрація президента України Віктора Януковича відкрила свою офіційну сторінку в соціальній мережі Facebook.
Офіційне представництво доступно за адресою https://www.facebook.com/president.gov.ua, повідомляє прес-служба глави держави в суботу.
Зображенням для персоналізації сторінки в Facebook обраний штандарт президента України із зображенням золотого тризуба.
Заголовне фото на сторінці буде періодично змінюватися. Сьогодні на його місці - привітання з Днем Незалежності України.
На сторінці опубліковано відеозвернення президента з нагоди Дня Незалежності, матеріали з сьогоднішніх урочистих заходів за участю глави держави, інформаційні повідомлення та інфографіка про основні кроки України в напрямку євроінтеграції.
У спеціальному додатку "Доступ до публічної інформації" на офіційному представництві адміністрації президента у Facebook передбачена можливість оформлення запиту на отримання публічної інформації в режимі онлайн. Всі запити автоматично передаються до Головного управління доступу до публічної інформації, яке у законодавчо визначені терміни розгляне їх і дасть відповіді.
У додатку "Звернення громадян" покроково описується законодавчо затверджена процедура оформлення звернення громадян до глави держави у письмовому вигляді.
Супровід офіційної сторінки здійснюватиме Головне управління прес-служби та комунікацій президента України.
Коментарі
10