Ексклюзиви
Неділя, 20 листопада 2011 17:44

Спецтема: Луценко за ґратами

Луценко порівняв українців з дикобразами і хохулями

Луценко порівняв українців з дикобразами і хохулями

Колишній глава Міністерства внутрішніх справ Юрій Луценко закликає громадян України об'єднуватися для боротьби з владою.

Про це він пише у своїй статті для ZN.UA.

"Нинішня українська влада ударними темпами втрачає підтримку людей, і процес протистояння Віктора Януковича і України вже набув незворотного характеру. Але обрання методом тику нового вождя не гарантує виходу зі стагнації - доведено Ющенком. В умовах нинішньої політичної ночі ми не маємо права спати, очікуючи нового месію на новому Майдані. Час працює на тих, хто працює. Навіть вночі", - пише екс-міністр.

Луценко вважає, що у громадян України є дві моделі поведінки: "Перша - шлях хохулі, унікальної, ні на що в живому світі не схожої істоти, яку вчені довго не могли віднести ні до однієї з груп існуючої класифікації. Це - шлях внутрішньої еміграції, духовної робінзонади, ігнорування зовнішніх викликів. Шлях, звичайно, унікальний, але закінчиться дуже неестетично і неперспективно".

"Друга модель - шлях дикобраза. Це шлях боротьби за право бути не таким, як усі, відстоювання свого місця в не завжди доброзичливому світі, захисту власної гідності і свободи", - додає він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Суд над Луценком закінчився, навіть не розпочавшись

Також колишній міністр зазначив: "Вихід з радянського тупика цивілізації - не так в одноразовому акті зміни влади, як, в першу чергу, в постійних зусиллях, спрямованих на зміну суспільства. Дієве громадянство породжує лідера нації, а не навпаки. Після століть національної та особистої несвободи нам треба буде відновити звичку людей колективно вирішувати свої проблеми. Ключову роль в цьому процесі мають відіграти (і вже грають!) інтелектуали".

Зараз ви читаєте новину «Луценко порівняв українців з дикобразами і хохулями». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

159

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 7393
Голосування Чому не можна розпускати Верховну Раду?
  • Це суперечить Конституції
  • Хай знімуть недоторканість, ухвалять закони про імпічмент, про кримінальну відповідальність за незаконне збагачення і новий Виборчий кодекс і можуть йти
  • За нинішніх умов на дострокових виборах у ВР не пройдуть нові партії
  • Мені байдуже до їхньої роботи. Їхні обіцянки на хліб не намастиш
  • Я не проти розпуску. Владу в країні треба перезавантажити повністю
  • Я проти будь-яких ініціатив президента
Переглянути