вівторок, 25 липня 2006 19:42

Литвин: Рішення парламенту алогічне і протизаконне

 

Екс-голова Верховної Ради України, лідер Народної партії Володимир Литвин назвав алогічним і протизаконним сьогоднішнє рішення парламенту про відміну відставки уряду Юрія Єханурова.

За словами Литвина, раніше в Україні існувала практика, коли наступний президент відміняв рішення свого попередника, подібні факти існували і в уряді, але чи не вперше в світі парламент почав воювати з парламентом попереднього скликання.

Екс-голова ВР не виключив, що наступний парламент може відмінити рішення про обрання голови Верховної Ради цього скликання, а також, якщо слідувати цій логіці, відмінити багато інших рішень, у тому числі і рішення про відставку уряду Віктора Януковича в 2004 році.

Він відзначив, що тоді деякі політичні сили називали цей уряд найгіршим, самим корумпованим, а зараз співають Януковичу осанни. На думку Литвина, набагато простіше було б ухвалити рішення про відміну результатів виборів президента України, і тоді, за його словами, у антикризової коаліції не було б проблем з Віктором Ющенком.

- Рішення начебто на підтримку президента, а насправді направлене проти нього, - сказав він, додавши, що Верховна Рада "поводиться як унтер-офіцерська вдова: піклуючись про своє збереження, ухвалює аморальні рішення, руйнуючи державу".

Нагадаємо, що Верховна Рада України сьогодні прийняла рішення парламенту про відміну ухвали від 10 січня 2006 року про відправку у відставку прем"єр-міністра Єханурова і членів Кабінету Міністрів України. За це проголосували 239 народних депутатів із 303 зареєстрованих в залі.

Авторами ухвали є представники фракції Партії регіонів Володимир Рибак і Владислав Лук"янов, а також член фракції КПУ Георгій Пономаренко.

Підставою для ухвалення такого рішення, за словами Рибака, є звернення президента України від 12 січня 2006 року про неконституційність ухвалення рішення про відставку уряду Єханурова, пишуть ПОДРОБНОСТИ.UA.

Зараз ви читаєте новину «Литвин: Рішення парламенту алогічне і протизаконне». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути