Міністри закордонних справ Дмитро Кулеба і оборони України Олексій Резніков зустрілися у Варшаві із президентом Сполучених Штатів Америки Джозефом Байденом.
"Преса була запрошена лише на короткий час", - написав у Twitter журналіст Bloomberg Джордан Фабіан.
Із українськими міністрами також зустрілися держсекретар США Ентоні Блінкен і американський міністр оборони Ллойд Остін.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: НАТО надасть значну військову підтримку Україні - Столтенберґ
Раніше Кулеба повідомив про переговори у форматі "2+2" на рівні керівників відомств.
"Формат 2+2 дозволяє нам шукати практичні рішення як у політичній, так і в оборонній сферах, щоб зміцнити здатність України протистояти російській агресії", - заявив очільник МЗС.
Джо Байден прибув у Польщу 25 березня, зустрівся із президентом Анджеєм Дудою. Американський президент знову назвав президента країни-агресора РФ Володимира Путіна воєнним злочинцем.
Підпишіться на наш канал в Telegram. Інформуємо про ситуацію в країні




















Коментарі