понеділок, 14 листопада 2022 14:24

Куди після початку російського вторгнення зникли Портнов та інші недруги Порошенка

Олександр Онищенко – скандальний екснардеп-регіонал – на додачу до громадянства Росії отримав ще й громадянство Північної Македонії. Про це повідомляють ЗМІ. У січні 2021 року США внесли Олександра Онищенка до санкційного списку за участь у "російській мережі втручання у вибори президента США". До компанії підсанкційних персонажів потрапили і регіонал Андрій Деркач, і близький до олігарха Коломойського Олександр Дубінський, який прийшов до ВР як "слуга народу".

Всі вони з олігахічних телеканалів зводили наклеп на тодішнього президента Петра Порошенка.

Дедалі очевиднішим є той факт, що усі ці сфабриковані справи мали на меті одне – підірвати обороноздатність держави, розхитати західну коаліцію на підтримку України.

Автор: з відкритих джерел
  Портнов після початку широкомасштабного вторгнення 3 червня виїхав з України
Портнов після початку широкомасштабного вторгнення 3 червня виїхав з України

21 травня 2019 року за заявою Портнова порушується так звана "справа про Керченську протоку", щодо можливого вчинення 25.11.2018 кримінальних правопорушень під час здійснення кораблями ВМС ЗС України: катерами "Бердянськ", "Нікополь" та рейдовим буксиром "Яни Капу", переходу з Чорного моря до Азовського моря через Керченську протоку. Це провадження використовувалося в інтересах РФ для дискредитації позиції України на міжнародній арені.

В рамках цього провадження слідчий ДБР отримав дозвіл вилучити копії документів, що знаходяться у володінні Генштабу ЗСУ, зокрема, директиви, накази, розпорядження, рішення старшого начальника, на підставі яких Морським командуванням ВМС ЗСУ підготовлено Замисел нарощування бойової служби у Чорноморській операційній зоні та ведення стабілізаційних дій в Азовській операційній зоні, розвідувальні донесення ГУР Міноборони України стосовно діяльності військ (сил) збройних сил РФ та прикордонної служби ФСБ РФ в акваторії Азовського моря та районах, прилеглих до нього тощо. Є всі підстави вважати, що документи стали доступні росіянам.

Відтак стає зрозумілою мета проваджень за заявами Портнова у так званій "справі заводу "Кузня на Рибальському". Провадження використовувалися для дезорганізації роботи оборонного підприємства. В результаті слідчих дій рахунки підприємства блокувались, а програма випуску військових катерів була фактично зірвана.

А ще Портнов ініціював справу за підписання Мінських домовленостей. Нібито це була "державна зрада" на користь росіян з боку Порошенка.

Регіонал Андрій Деркач навпаки, вимагав розслідувати "державну зраду" Порошенка на користь американців. Ці взаємовиключні "концепції" мали на меті одне – перешкодити діяльності п'ятого Президента, спрямованої на зміцнення української армії та антипутінської коаліції.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Треба судити колаборантів" – чи допоможе заборона партій зупинити російський вплив в українській політиці

За заявою регіонала Нестора Шуфрича, близького соратника Медведчука, ДБР відкрило кримінальне провадження щодо наступальної операції на Донбасі у червні 2014 року. Він звинуватив Порошенка у тому, що п'ятий Президент віддав наказ почати наступальну військову операцію. При цьому Шуфрич досі очолює парламентський комітет з питань свободи слова і з парламентської трибуни регулярно повчає українців, "как надо родину любить".

Одіозний регіонал Ренат Кузьмін ініціював кримінальне провадження проти президентів Обами і Порошенка – нібито про розкрадання ними більше 100 мільярдів доларів.

Де ж тепер ці гучні "викривачі"? Онищенко, як бачимо, вже кілька років боїться повернутись в Україну.

Андрій Деркач зник невідомо куди – так само, як і Ренат Кузьмін.

У вересні 2022 року Деркачу була оголошена підозра у державній зраді. У жовтні – Кузьміну. У документах зазначається, що "депутат напередодні та після початку повномасштабного вторгнення рф розміщував у ЗМІ пропагандистські матеріали на шкоду Україні. Зокрема, починаючи з березня 2021 року та навіть після повномасштабного вторгнення росії до України Ренат Кузьмін озвучував у своїх виступах, повідомленнях у соціальних мережах та на власному сайті інформацію, яка мала пропагандистський характер. Їх метою було формування у суспільстві антиукраїнського настрою та інформаційного впливу для шкоди суверенітету, територіальній цілісності, недоторканості та безпеці держави".

Пішли зі своїх посад голова СБУ Іван Баканов та Генпрокурорка Ірина Венедіктова, які двічі на спільних брифінгах "легалізовували" ще одну спецоперацію проти Порошенка – так звані "плівки Медведчука".

Баканова у липні 2022 року усунули за статтею 47 дисциплінарного статуту Збройних сил про "невиконання службових обов'язків, що призвело до людських жертв чи інших тяжких наслідків". Венедіктову звільнили нібито через те, що серед підлеглих їй прокурорів після 24 лютого виявили велику кількість колаборантів та зрадників.

Дубінський десь "пересиджує" війну зі своїм патроном Коломойським – кажуть, їх бачили у Буковелі.

А Нестор Шуфрич після 24 лютого разом з уламками фракції ОПЗЖ створив нову депутатську групу і вдає великого патріота.

Портнов після початку широкомасштабного вторгнення 3 червня знову виїхав з України. Але як зазначив адвокат Порошенка Ілля Новіков, "Портнов утік, та справа його живе".

Зараз ви читаєте новину «Куди після початку російського вторгнення зникли Портнов та інші недруги Порошенка». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

4

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути