Ексклюзиви
субота, 24 квітня 2010 13:06

Кучма схвалив газовий договір Медведєва- Януковича

Кучма схвалив газовий договір Медведєва- Януковича

Газовий договір президентів України і Росії Віктора Януковича і Дмитра Медведєва не суперечить українській Конституції, вважає другий президент незалежної України Леонід Кучма.

"Зараз представники опозиції намагаються ввести суспільство в оману щодо правового боку харківських домовленостей. Дійсно, стаття 17 Конституції визначає, що на території України не допускається розміщення іноземних військових баз. Але при цьому замовчують, що є ще і стаття 14 діючих і понині "Перехідних положень" Основного закону. Відповідно до неї, процитую: "Використання існуючих військових баз на території України для тимчасового перебування іноземних військових формувань можливе на умовах оренди в порядку, визначеному міжнародними договорами України, ратифікованими Верховною Радою України". Тобто, положення Конституції прямо дозволяють при дотриманні встановлених нею процедур перебування Чорноморського флоту РФ в Криму ", - сказав Кучма.

Політик зазначив, що угода з базування на території України ЧФ була досягнута у червні 1995 року. Основний закон набув чинності в червні 1996 року, а укладені у 1997 році між нашими державами угоди про статус і умови перебування флоту були ратифіковані українським парламентом у 1999 році.

"Нагадую цю історію наших взаємин з Росією для того, щоб підкреслити: основна міжнародно-правова база перебування ЧФ у Криму була створена вже після прийняття Конституції України. І ніяких сумнівів у юридичній спроможності її ні в кого це не викликало. Тому розцінюю крикливі заяви деяких наших добре відомих діячів, по-перше, як спробу самопіару, а по-друге (що більш суттєво), як прагнення розхитати політичну ситуацію в державі і не дати можливості нинішньої влади домогтися стабільності ", - сказав Л . Кучма.

За його словами, закріплення в правовому аспекті теми ЧФ буде зменшувати роль і вплив радикалів, як в Україні, так і в РФ. Політик підкреслив, що спекуляції на цю тему в останні роки "стали хлібом для деяких політичних сил, що зіштовхують дві держави, два народи, які породжують атмосферу недовіри, а іноді навіть неприязні".

Інтерфакс

Зараз ви читаєте новину «Кучма схвалив газовий договір Медведєва- Януковича». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

18

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

15.08.2013 01:00:51пшонка128.117.43.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Самозванці з самозванною секретаркою Г.Герегою знову планують розкрадати бюжет Києва !!! Повноваження закінчились 2 червня 2013 р. Нахаби пішли в бій.
А головний підзамовник, що штовхає Г.Герегу на злочин - п/п КГБ- О.Попов !!!

15.08.2013 00:57:58всіНаВіче171.25.193.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

"Секретар Київради Галина Герега заявила.." - особа, що видає себе за секретаря Київради, з недійсним документом, повинна бути затримана співробітниками МВС. Термін її повноважень збіг 02 червня 2013 р. Поліцай з недійсним документом - визнається оборотнем. ВСІ НА МІСЬКЕ ВІЧЕ !!! 19 серпня, на 10.00, 100 000 киян зобов"язані прийти до Киівради для захисту свого права обирати депутатів Київради. Зараз там депутатів немає, там особи з недійсними посвідченнями !!!

10.06.2013 13:55:10Коля91.196.102.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Киевсовет-Такого органа в Украине НЕТ!
ХОлуи и попов брызжат слюной и тем самым показывают ЦИРК-Клоуны-идиоты на ВЕСЬ МИР.
Слава КЛОУ+НАМ и попову!! Идиоатам слава!!! Киенвского Совета НЕТ! Поповив-Чапай без шашки и без Анки!!! В Киеве НЕТ ВЛАСТИ, правят холуи пахана и идиоты Донбасские!! Слава идиотам Донбасса и кровососе, которые недоумки как и вся даунецкая ШОБЛА!!!

10.06.2013 13:49:18Коля91.196.102.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Гражданин Попов поддерживает иниуциативы БЫДЛИЗАЦИИ КИЕВА в рамках одурманивания и БЫДЛИЗАЦИИ УКРАИНЫ. Господин Попов как и холуи Пахана и кровососи заявили,что строят новую Украину-УРКАИНУ ДЛЯ БЫДЛОВ И ХОЛУЁВ рыгаловской партии. Попов и его холуи поддерживают создать БЫДЛИЗАЦИОННУЮ Гриуппирвку в столице Укроаину и собирает урков, недоумков и шестёрок, чтобы за гречку, отсос и облизывание жопы регионалам создать идиотов-тварей в команду, которая на выборах привед1ёт попова и его холуёв к власти в столице Киеве. Слава холуям попова и рыгаловским идиотам, котоорых выдвинули даунецкие дауны и привели во власть в Уккпраине и сделали придурками всю УКРАИНУ во благо идиотам Донбасса!!

10.06.2013 14:13:48..................91.215.9.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

от злости вши заводятся попустись

10.06.2013 13:20:13Хведір46.201.90.--
  • 5+
  • 0-
  • Відповісти

А чому намір провести засідання нелегітимної міської ради має саме Попов? Яке відношення він має до місцевого самоврядування? Чи він є старшим у Партії Регіонів за порушення законів у Києві? Йому закони порушувати доручили?

10.06.2013 13:17:34антижопов95.132.95.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

Київрада не легітимна.
Кияни не допустять збіговиська куплених прдунами "депутатів"

10.06.2013 13:50:41...95.132.125.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Так в киiврадi бiльшiсть депутатiв вiд опозицii Найбiльше вiд БЮТ-41 рило.,

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути