![Кремль не хоче, щоб російська громадськість сприймала Трампа як "сильного лідера" - ISW](https://static.gazeta.ua/img2/cache/preview/1208/1208521_w_300.jpg?v=0)
Після телефонної розмови між президентом США Дональдом Трампом та лідером РФ Володимиром Путіним 12 лютого Кремль дав вказівку своїм пропагандистським ЗМІ зменшити висвітлення новин про Трампа та акцентувати на образі Путіна як "сильного та рішучого лідера".
Про це йдеться у звіті Інституту вивчення війни (ISW).
"14 лютого російське видання "Медуза" повідомило, що Кремль наказав російським державним і проурядовим ЗМІ представити розмову Трампа і Путіна від 12 лютого як "ініціативу і перемогу" Путіна і рідше використовувати ім'я Трампа у висвітленні цієї розмови та інших подій", - сказано у звіті.
За наявною інформацією, Кремль стурбований тим, що російська громадськість може сприймати Трампа як більш "проактивного та рішучого" лідера, ніж Путіна, і хоче, щоб російські ЗМІ підкреслили, що тільки Путін несе відповідальність за результат переговорів між ним і Трампом.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Трамп пояснив, чому спочатку подзвонив Путіну, а не Зеленському
Кремль не хоче, щоб російська громадськість сприймала Трампа як "сильного лідера, який здатний змінити ситуацію", а Путіна - як пасивного або слабкого лідера в порівнянні з ним.
Крім того, Кремль доручив російським ЗМІ впливати на очікування громадськості щодо переговорів, щоб не створювати "надто оптимістичних очікувань".
Напередодні російський інформаційний простір зображував Трампа як прагматичного лідера, з яким Росія могла б працювати, але Кремль, можливо, нині намагається змінити сприйняття Трампа російською громадськістю у негативний бік, щоб підкреслити "силу та активність" Путіна на тлі повідомлень про можливі майбутні мирні переговори та двосторонні переговори.
Російський президент Володимир Путін готується оголосити про перемогу у війні проти України, попри реальний стан справ. Цього можна очікувати незалежно від того, яким буде результат, заявив Піт Гегсет.
При цьому він підкреслив, що на щастя, хоробрість українців і союзників, які стояли поруч з ними, особливо на початку війни, стримувала і не дала Путіну досягти того, чого він хотів.
Коментарі