вівторок, 11 грудня 2012 19:33

Комуністи вторгували крісло віце-спікера - ЗМІ

Комуністи вторгували крісло віце-спікера - ЗМІ
Володимир Рибак Фото: day.kiev.ua

Фракції Партії регіонів і Компартії попередньо домовилися про спільне голосування за нове керівництво Верховної Ради. Про це ЛІГАБізнесІнформ повідомило джерело в Партії регіонів, знайоме з перебігом переговорів.

Так, за даними джерела, в середу на відкритті першої сесії парламенту сьомого скликання "регіонал" Володимир Рибак буде висунутий на посаду спікера.

Відсутні голоси дадуть комуністи в обмін на посаду першого віце-спікера, яку, попередньо, займе комуніст Ігор Калетник.

Остаточне рішення КПУ з приводу кадрового пакета в Раді очікується у вівторок пізно ввечері.

Як відомо, вдень "Регіони" офіційно висунули на посаду спікера Рибака. Калетник, який пройшов до парламенту за списком КПУ, раніше очолював Державну митну службу.

Зараз ви читаєте новину «Комуністи вторгували крісло віце-спікера - ЗМІ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

15

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

11.12.2012 23:14:49193793.75.79.--
  • 6+
  • 0-
  • Відповісти

КТО СОМНЕВАЛСЯ,ЧТО КРАСНОЖОПЫЕ САМЫЕ ПРОДАЖНЫЕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

11.12.2012 22:00:01путінюгенд176.37.68.--
  • 7+
  • 0-
  • Відповісти

КАМУНО-РИГО ФАШИСТИ - ЦЕ РОСІЙСЬКІ НАЦИСТИ

11.12.2012 22:00:46масква176.37.68.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

"Спасибі" російському фашисту-сталіну за геноцид-голодомор 1932-1933 в Україні.

11.12.2012 22:01:08!176.37.68.--
  • 6+
  • 0-
  • Відповісти

Коли ригозек-янек фсб-шного патріархату став президентом, то в 1 -й же !!! день з сайту президента України видалив розділ "Голодомору".
- русифікація історії по завєтам фашистів гнома-ліліпутіна.

11.12.2012 20:26:20селянка46.119.175.--
  • 12+
  • 0-
  • Відповісти

А в когось були сумніви?!

11.12.2012 20:20:30Олег94.178.66.--
  • 12+
  • 0-
  • Відповісти

Червону чуму давно потрібно заборонити. За бабло готові матір продати, не те що якісь там ідеї чи обіцянки виборців.

11.12.2012 20:02:34правда178.94.10.--
  • 13+
  • 0-
  • Відповісти

Ось вам і відповідь на вчорашню заяву таваріща Голуба,що камунясти не продаються! КПУ це свора безпринципних брехливих мразей! Дурять всіх соціальною справедливістю, а самі, беручи гроші в олігархів, вже давно живуть в супер особняках і катаються на 600мерсах!

11.12.2012 19:49:06Киев91.123.157.--
  • 9+
  • 0-
  • Відповісти

Пердун старый.... Короче, ручная Рыбка будет спикер.

11.12.2012 19:46:13ccc46.118.156.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

ВНИМАНИЕ !!! Информация для вкладчиков "ЗАХИДИНКОМБАНКА" - банку конец. Вырывайте свои депозиты через суд пока еще возможно. И никаких компромиссов с этим банком.

11.12.2012 19:37:02Андрій193.111.114.--
  • 22+
  • 0-
  • Відповісти

Комуністи люди принципові, не заплатиш з місця не двинуться. Це ж "розум, честь і совість". Тільки в реальності все навпаки. Слава Богу все менше стає дятлів які за них голосують.

11.12.2012 20:07:58Слобожанин78.27.245.--
  • 6+
  • 0-
  • Відповісти

..."капиталисты - заклятые враги рабочих"... т.3 стр.188 /И.В.Сталин/.
А КПУ сателлиты (шестерки) капиталистов. Так кто они украинские коммунисты?

11.12.2012 19:50:40Прохожий91.124.107.--
  • 13+
  • 0-
  • Відповісти

Нет, Андрей, меньше не стало. На этих выборах даже прибавилось, проголосовавших за "светлое будущее" от Пети Симоненко. Так что, похоже, не скоро мы из дерьма выберемся.....

11.12.2012 19:48:59Інна91.209.51.--
  • 9+
  • 0-
  • Відповісти

Якби ж бо так! Вони набрали на минулих виборах набагато більше голосів, ніж на попередніх. Люди увесь час наступають на ті самі граблі, забувши увесь жах будівництва комунізму, починаючи з 17 року.

11.12.2012 20:19:38Олег94.248.6.--
  • 6+
  • 0-
  • Відповісти

я думаю,что те кто голосовал за комуняк не читали книгу Солженицина ГУЛАГ