субота, 30 листопада 2013 13:29

Спецтема: Євромайдан-2013

Кияни хочуть бачити на Майдані ялинку і каток, а не "крикунів" - Чечетов

Кияни хочуть бачити на Майдані ялинку і каток, а не "крикунів" - Чечетов
Фото: partyofregions.ua

У Партії регіонів вважають винними в застосуванні сили при розгоні Евромайдана в Києві тих, хто перешкоджав встановлення новорічної ялинки та льодової ковзанки на Майдані.

Про це заявив депутат від Партії регіонів Михайло Чечетов в коментарі "Інтерфакс-Україна".

У відповідь на запитання, хто повинен понести відповідальність за застосування сили при розгоні активістів, він заявив: "Потрібно розібратися з тими, хто не давав встановити ялинку, каток".

Депутат провів аналогію між Евромайданом в Києві і гучними сусідами в будинку.

"Як бути в ситуації, коли в квартирі одного кожен день п'янка, гулянка, а сусіди хочуть спати?..", - зазначив він.

Чечетов висловив переконання в тому, що кияни і туристи хочуть бачити в центрі столиці ялинку і каток, а не галасливу акцію.

У той же час він відзначив, що учасники Евромайдану могли реалізувати своє право на проведення акції в іншій частині міста.

Зараз ви читаєте новину «Кияни хочуть бачити на Майдані ялинку і каток, а не "крикунів" - Чечетов». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

66

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

02.12.2013 21:34:00Виталий Науменко109.206.59.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

котовод, а по совместительству стукачек Чечетов обозвался..........хотя жопе слова не давали!

30.11.2013 18:23:43Мирон Пастух130.180.220.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

Ось воно обличчя ригоналів і всієї влади, їх менталітет і сприйняття реальності. Вони не розрізняють хорошого і поганого, для них є тільки їхній світ і їхні потреби. Тому нам порібно саму модель управління країни, а не просто переставляти політичних трутнів.

30.11.2013 20:01:12Shkapa95.158.48.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

А для цього потрібно створювати на місцях реальні партійні осередки, навчати людей, проводити роботу з населенням і тд. Проблема ж не тільки в тому, що існує стара Система, а і в тому, що поки що ми не маємо,що їй протиставити крім свого інтузіазму.

30.11.2013 17:43:28Shkapa95.158.48.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Ну, слава Богу ілюзії минули. Тепер зрозуміло, що балакати з чиновниками- собі шкодити. Янукович вже змусив кожного зробити свій вибір, всі хто залишився з Януковичем став ворогом народу. Чи вам ще треба вислуховувати вагомі доводи окремого чиновника, чому він залишився з Януковичем?

30.11.2013 16:35:54Makar83.242.99.--
  • 13+
  • 0-
  • Відповісти

На майдане неплохо бы смотрелась"йолка" , украшенная повешенными рыгами, а на верхушке глава.

30.11.2013 16:34:28Kiev Leo93.75.6.--
  • 7+
  • 0-
  • Відповісти

Пришло время уничтожать рыгиАналов ПР!!! Петухович ты скоро Сдохнешь, будет тебе Чеушеску!!

30.11.2013 16:01:21Yavoryna1946185.26.182.--
  • 7+
  • 0-
  • Відповісти

Зек запалив вогонь,людської ненависті,скоровін згорить в ньому сам.З якою підлістю і цинізмом зроблено цей злочин. В 4-й годині ночі (фашисти використали досвід 41р) озброяні нелюди по-розбійницьки били купку мирних людей.Виродки;--Ви забули Гімн України:душу й тіло ми положим за нашу свободу! Вогонь палає і в ньому разом з головними злочинцями,мають згоріти і всі ці вороги:провокатори,Юди,продажні силовики,суди,все можливі гопники,тролі т.п.нечисть. Виявляйте їх люди;Щоб не постраждали не винні.
Відповісти

30.11.2013 15:15:25sunoptuk46.185.43.--
  • 9+
  • 0-
  • Відповісти

МАТИ БЕРКУТІВЦЯ, МІЛІЦІОНЕРА, СИЛОВИКА!
ЯК ТОБІ СПАЛОСЬ ЦІЄЇ НОЧІ? ЯК ВСТАЛОСЬ? [b]ГОЛОВА ВІД ПРОКЛЬОНІВ МІЛІОНІВ ЛЮДЕЙ НА ГОЛОВУ ТОБІ І ТВОЄМУ СИНУ? ТИ – ПОВІЯ?[/b]
ЯК МОГЛА ТИ ВИХОВАТИ ТАКОГО СИНА? ЩО ТРЕБА БУЛО З НИМ ЗРОБИТИ, ЧОМУ ВЧИТИ, ЩОБ ВІН НАСТІЛЬКИ ОЗВІРІВ? БАЧИЛА ВІДЕО З МАЙДАНУ? ТРЕБА МАТИ МАТІР – СУКУ, ЩОБ ТАК БИТИ ЖІНОК І МОЛОДЕНЬКИХ ДІВЧАТ!ЗАПАМ`ЯТАЙ! ЯКЩО ВИ УНИКНЕТЕ ЛЮДСЬКОГО ГНІВУ, ТО БОЖОГО ГНІВУ НЕ УНИКНУТИ НІКОМУ! ІДИ ДО СИНА, ПАДАЙ ПЕРЕД НИМ НА КОЛІНА, ПРОСИ Й ВИМАГАЙ ЗНЯТИ ПОГОНИ В ЦЮ ПОЗОРНУ ДЛЯ НЬОГО ГОДИНУ. А ТОДІ ВЕДИ У ЦЕРКВУ КАЯТИСЬ! БО БУДЕ ПРОКЛЯТИЙ РІД ТВІЙ.

30.11.2013 14:59:03sunoptuk46.185.43.--
  • 10+
  • 0-
  • Відповісти

Косюк Сергей Николаевич, начальник "Беркута" в Киеве, давал указания бить детей омоновцам с Востока Украины.

30.11.2013 14:50:01andrijoo178.95.76.--
  • 6+
  • 0-
  • Відповісти

хуйло очкасте

30.11.2013 14:39:55Doroshenko91.124.153.--
  • 6+
  • 0-
  • Відповісти

Усі купуйте на завтра фарбу (бажано голубу) і заливайте тим тварям їхні шоломи - щоб нічого не бачили. А ще купуйте сітки рибальські і кидайте на голови - як будуть лізти позаплутуються.

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути