Четвер, 27 листопада 2008 09:34

Кінах сподівається, що криза і позитивно вплине на Україну

Україні для мінімізації наслідків кризи в металургійній галузі необхідно активізувати внутрішній попит на її продукцію.

Про це в ході відеомосту Москва-Київ на тему: "Металургійна промисловість Росії і України: тренд змінився" заявив депутат Верховної Ради України, президент Українського союзу промисловців і підприємців (УСПП) Анатолій Кінах.

За прогнозом Кінаха, падіння світового попиту на продукцію металургійної промисловості продовжуватиметься, мінімум, до 3-4 кварталів 2009 року. Тому для мінімізації наслідків кризи в цій сфері Україні необхідно проводити системні і чіткі заходи. Серед них - активна інвестиційна політика на внутрішньому ринку, серйозні інфраструктурні проекти в будівництві, включаючи житлові і транспортні об`єкти, а також реалізація проектів, пов`язаних із проведенням в Україні Євро-2012.

"Це все породжує попит на продукцію металургійної галузі", - сказав він.

Кінах також вважає, що Україна і Росія багато втратили через відсутність тісної взаємодії в такому стратегічному для обох країн комплексі як гірничо-металургійний. Виходом, на його думку, є створення вертикально-інтегрованих компаній. "У нас є все для цього – сировинна база, наука, металургійні комбінати, потужний ринок, а також машинобудування тощо", - зазначив він.

Голова УСПП висловив упевненість, що якби обидві країни об`єднали зусилля, координували дії щодо збільшення платоспроможного попиту на ринках України і Росії, включали в ці технологічні ланцюжки машинобудівну складову і не займалися зведенням штучних бар`єрів (у частині поставок продукції), то "була б ще одна додаткова можливість знизити негативний вплив всіх кризових явищ, якого зазнають сьогодні наші економіки".

При цьому Кінах сподівається, що нинішня криза і позитивно вплине на економіки України і РФ. "Вона підтверджує, наскільки важливо виходити на сучасні методи економічної інтеграції і співпраці. Сподіваюся, що криза навчить нас зміцнювати взаємовигідну співпрацю, і щоб це було не ситуативне реагування, а чітке усвідомлення, що Україна і Росія - стратегічні партнери", - сказав він.

Голова УСПП зазначив, що за підсумками 2008 року очікується рекордний обсяг українсько-російського товарообороту – близько 40 млрд. Доларів, повідомляє УНІАН.

Зараз ви читаєте новину «Кінах сподівається, що криза і позитивно вплине на Україну». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 11429
Голосування Для чого Зеленський повернув громадянство Саакашвілі?
  • відновив законність. Силою позбавити громадянства в Україні не можна
  • матиме бонуси з того, як Саакашвілі мститиметься Порошенкові
  • це варто було зробити у перший тиждень роботи
  • наступним має бути указ про надання громадянства воїнам-іноземцям, які захищають Україну на сході
  • Ваш варіант у коментарях
Переглянути
Погода