Неділя, 12 грудня 2010 15:35

Грача можуть вигнати з Компартії - Голуб

Грача можуть вигнати з Компартії - Голуб

На пленумі Комуністичної партії України в суботу, 11 грудня, пропозиції щодо виключення Леоніда Грача з партії звучали, але не голосувалися.

Про це розповів народний депутат від фракції Комуністичної партії Олександр Голуб.

"Пленум, який відбувся вчора, розглядав ситуацію в Кримській республіканській організації. Фактично (партія — ред.) розглядала і за результатами виборів і фактично ту позицію, в яку і партію, і Кримську республіканську організацію поставив Леонід Іванович. Протиставив її центральному комітету партії. Не виконання низки рішень, які раніше приймалися на рівні центрального комітету партії, все це призвело до такого рішення. У п'ятницю попередньо збиралася президія Компартії України і вона прийняла рішення щодо винесення догани Леоніду Івановичу за такі дії. Але на самому пленумі перший секретар обласного комітету виступив з пропозицією саме вивести його зі складу центрального комітету партії і зняти з посади першого секретаря", — зазначив політик.

За його словами, пропозиції щодо виведення Грача з центрального комітету партії і зняття з посади першого секретаря Кримської республіканської організації набрали більшість голосів. І згідно зі статутом, таке рішення було прийняте.

На уточнююче запитання, чи розглядалося питання щодо виключення Грача із Компартії, Голуб відповів: "Пропозиції щодо членства (Грача — ред.) в партії звучали, і вимога, в тому числі перших секретарів обласних комітетів партії, однак вони на голосувалися і не ставилися на обговорення на пленумі. Попередження Леонідові Івановичу, що таке рішення може бути прийняте, було зроблене".

Нагадаємо, що Грач був звільнений з посади першого секретаря Кримського рескому КПУ, а також виведений зі складу центрального комітету партії на пленумі партії в суботу, 11 грудня, з формулюванням "за серйозні порушення партійної дисципліни і дії, що ведуть до дискредитації партії".

ІМК

Зараз ви читаєте новину «Грача можуть вигнати з Компартії - Голуб». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

9

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 11786
Голосування Для чого Зеленський повернув громадянство Саакашвілі?
  • відновив законність. Силою позбавити громадянства в Україні не можна
  • матиме бонуси з того, як Саакашвілі мститиметься Порошенкові
  • це варто було зробити у перший тиждень роботи
  • наступним має бути указ про надання громадянства воїнам-іноземцям, які захищають Україну на сході
  • Ваш варіант у коментарях
Переглянути
Погода