Ексклюзиви
Середа, 04 червня 2008 10:37

Грач нагадав Катерині Ющенко, що її чоловік теж був комуністом

Прес-служба народного депутата України, лідера комуністів Криму Леоніда Грача заявляє, що "за розсекречення родинних архівів" дружини Президента Катерини Ющенко депутата потрібно не до суду притягувати, а представити до державної нагороди.

Про це йдеться в коментарі прес-служби Грача у відповідь на заяву прес-служби Ющенко.

"Дружина першої особи держави вирішила притягнути до судової відповідальності ту людину, яка через свій статус народного депутата не просто має право, а й зобов`язана порушувати перед будь-яким державним, правоохоронним органом країни ті нагальні питання, що ними занепокоєні виборці, які проголосували на виборах за його політичну силу. Якщо Ющенко справді розв`яже судову тяжбу проти Грач, то тим самим буде створено прецедент притягнення до відповідальності народного депутата України за те, що наділений офіційним правом направляти до вищих інстанцій депутатські запити і надавати їм широкого розголосу через ЗМІ", - йдеться в коментарі прес-служби народного депутата.

Він також заявляє, що не зачіпав честь сім`ї і дітей Ющенка.

"Сам по собі Леонід Грач - та людина, яка не дозволить собі опуститися в політичних дебатах до рівня розбирань з дітьми політичного опонента чи членами його родини. Це не в характері ГрачА, і подібне йому просто не властиве. Нехай К.Ющенко надасть факти, де Леонідом Івановичем був висловлений наклеп на адресу її дітей. Наперед можна відповісти, що таких фактів у природі не існує", - заявляє прес-служба депутата.

У коментарі також висловлюється подив, чому К.Ющенко перекладає на Грача вину за репресії щодо її родича, в 1936 році.

"Ющенко у своєму відкритому листі Леоніду Грачу запитує, чому в 1936 році, за звинуваченням у куркульстві, комуністи заарештували і повісили її діда? Це питання Леонід Грач переадресовує її чоловікові, Віктору Ющенку, який до 1991 року перебував у Комуністичній партії Радянського Союзу", - заявляє прес-служба депутата.

Прес-служба Грача також заявляє, що комуністи і без К.Ющенко знали про факти масового голоду і давно дали оцінку голодомору. "Аби більше скаламутити воду, відвернути увагу громадськості від самої себе, їй залишається розмірковувати про голодомор-геноцид", - йдеться в заяві прес-служби.

"Уже за саме лише це розсекречення родинних архівів, за те, що Грач змусив Ющенка зняти паранджу зі своїх паспортів, потрібно не до суду тягнути Грача, а до державної нагороди – за захист національних інтересів", - заявляє прес-служба депутата-комуніста.

3 червня прес-служба К.Ющенко повідомила, що дружина Президента України звернеться до суду з позовом до народного депутата Грача за його "наклепницькі заяви" про сім`ю глави держави.

УНІАН.

Зараз ви читаєте новину «Грач нагадав Катерині Ющенко, що її чоловік теж був комуністом». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

6

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 20698
Голосування Чому я не голосуватиму за Петра Порошенка на президентських виборах у 2019 році?
  • Він не виправдав моїх очікувань
  • Я за нього й на попередніх виборах не голосував
  • Є достойніші кандидати
  • У нього є можливість переконати мене у протилежному
  • Україні треба президент нової якості
  • Голосуватиму за Порошенка
  • Ще не визначився з кандидатом
Переглянути
Погода