Генпрокуратура готова сприяти організації роботи спільної медичної групи з іноземними лікарями для обстеження екс-прем'єра Юлії Тимошенко. Про це повідомляє в суботу прес-служба відомства "у відповідь на звернення послів країн Євросоюзу, США та міжнародних медичних організацій".
"Наступні кроки на цьому шляху мають бути зроблені через Міністерство закордонних справ України, яке отримає відповідні офіційні пропозиції з цього питання", - йдеться в повідомленні.
У Генпрокуратурі нагадують, що в п'ятницю на прохання МЗС за запитом міністра закордонних справ Канади Баірда відбулася зустріч керівництва Державної пенітенціарної служби з послом Канади в Україні Троєм Лулашником, під час якої посол поінформував, що такі пропозиції готуються.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Посол США в ОБСЄ просить пустити незалежних лікарів до Тимошенко
У свою чергу українською стороною поінформовано делегацію про необхідність урахування процедур, що визначені національним законодавством.
"На сьогодні жодних офіційних звернень ні від канадської сторони чи інших міжнародних медичних організацій до МЗС України не надходило", - зазначає прес-служба.
"Відділ зв'язків із засобами масової інформації уповноважений заявити, що усі взяті на себе зобов'язання Генеральна прокуратура України виконає", - йдеться в повідомленні.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Власенко: передача справи Тимошенко до Харківського управління - лише формальність
"На жаль, деякі "доброзичливці" із оточення Юлії Тимошенко, зокрема її захисник у справі Сергій Власенко, своїми провокаційними заявами вперто намагається перешкодити залученню у цивілізований спосіб закордонних фахівців для незалежного медичного обстеження, як того вимагають норми міжнародних відносин", - вважають також у ГПУ.
"З усього видно, що він не піклується про здоров'я своєї підзахисної, а намагається використати ситуацію для отримання політичних дивідендів", - йдеться в повідомленні.
Коментарі
7