вівторок, 17 липня 2012 19:36

Генпрокуратура тисне на опозицію та залякує?

Генпрокуратура тисне на опозицію та залякує?
Юрій Гримчак припускає, що інформація про надходження до Верховної Ради документів від Генпрокуратури на зняття недоторканності із трьох депутатів-"бютівців" є недостовірною. Фото: radiosvoboda.org

"Нунсівець" Юрій Гримчак припускає, що інформація про надходження до Верховної Ради документів від Генпрокуратури на зняття недоторканності із трьох депутатів-"бютівців" є недостовірною. Про це він сказав в коментарі Gazeta.ua.

"За процедурою подібні подання надходять до голови Верховної Ради, який його розписує на комітет або повертає до Генпрокуратури. Поки у нас взагалі не відомо, чи є спікер. Але саме він займається цим питанням. Його заступники такого зробити не можуть. Я сьогодні був у комітеті. Ніхто взагалі не чув про таке подання", - зазначив депутат.

За словами політика, міністерство внутрішніх справ не приймало рішення по Андрію Кожем'якіну та Валерію Бабенку.

"Нунсівець" наголосив, що якби Генпрокуратура порушила кримінальну справу, то депутатів, як і свідків подій на мітингу проти мови, уже б викликали на допити.

"Кожем'якіна ніби звинувачують у тому, що він наїхав на ногу підполковнику. Хлопці їздили до останнього в лікарню. Виявляється, у нього якесь розтягнення. У нього там свої проблеми були – він вдарив жінку, тому треба було терміново відмазуватися. У Бабенка сина била міліція, він там всіх розпихував. Але не було нічого такого. Є ще одне питання – а Забзалюк тут до чого?!", - зауважив Гримчак.

Він вважає подібну інформацію тиском на опозицію з метою залякування.

"Так демонструють - "Великий брат" за вами спостерігає. Показують: ми все фіксуємо, і всіх вас пересаджаємо", - додав нардеп.

Нагадаємо, джерело у апараті Верховної Ради стверджує, що Генпрокуратура передала до регламентного комітету документи на зняття депутатської недоторканності із "бютівців" Андрія Кожем'якіна, Романа Забзалюка та Валерія Бабенка.

Зараз ви читаєте новину «Генпрокуратура тисне на опозицію та залякує?». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути