Ексклюзиви
пʼятниця, 22 січня 2016 17:44

Генпрокуратура пояснила зникнення Януковича і Ко з сайту Інтерполу

Генпрокуратура пояснила зникнення Януковича і Ко з сайту Інтерполу
На сайті Інтерполу більше не шукають Азарова.

Українські чиновники, оголошені в міжнародний розшук, залишаються в базі Інтерполу, хоча інформація про них на сайті організації заблокована.

Про це заявили в Генпрокуратурі, передає "Інтерфакс-Україна".

"У людини, що знаходиться в міжнародному розшуку, є право опротестувати його, якщо він вважає, що переслідується з політичних причин. Колишні чиновники режиму Януковича скористалися цим правом", - сказав прокурор Владислав Куценко в ефірі телеканалу "112".

Інтерпол прийняв скарги про політичне переслідування від колишніх українських посадовців. За правилами Інтерполу, після надходження скарги картка розшукуваної особи блокується. Скаргу розглянуть, а потім інформацію або відновлять, або знімуть.

"Генпрокуратура готова надати Інтерполу всю необхідну інформацію, яка підтверджує, що ці особи розшукуються нами не з політичних мотивів", - сказав Куценко.

Всього в розшуку Інтерполу 18 осіб з оточення екс-президента Віктора Януковича. Серед них сам Янукович, його старший син, експ-прем'єр Микола Азаров, екс-голова Нацбанку Сергій Арбузов, екс-міністр Едуард Ставицький, колишні народні депутати Юрій Іванющенко, Андрій Клюєв. Хто з них подав скарги, поки в Генпрокуратурі не з'ясували.

Як відомо, про зникнення імен діячів режиму Януковича з сайту Інтерполу повідомив Віталій Шабунін з Центру протидії корупції. Він зауважив, що пропали фотографії Азарова, Іванющенко, а також бізнесмена Сергія Курченко, екс-міністрів Раїси Богатирьової та Юрія Колобова.

Зараз ви читаєте новину «Генпрокуратура пояснила зникнення Януковича і Ко з сайту Інтерполу». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути