понеділок, 26 червня 2017 19:20

Генерального прокурора могли підставити з доказовою базою - експерт

Генерального прокурора могли підставити з доказовою базою - експерт
Генерального прокурора могли підставити з доказовою базою. Фото: ВВС

"Як виявилося, в гонитві за депутатами Генпрокуратура не завжди встигає перевіряти отриману доказову базу" - так прокоментував виданню Знай.юа політолог Вадим Карасьов дискусію про те, кому належить Липецька фабрика. Як відомо, минулої п'ятниці Генеральний прокурор Ю.Луценко на прес-конференції оголосив, що народний депутат від Радикальної партії С.Рибалко володіє фабрикою в Липецьку і виводить її прибуток через офшори. Сьогодні українська компанія "S.Group", яка пов'язана з родиною С.Рибалко, опублікувала документи про те, що російська фабрика є їх прямим конкурентом, і ніякого зв'язку з депутатом С.Рибалко не має.

На думку В. Карасьова, суспільство в цілому позитивно сприйняло подання на зняття недоторканності на перших п'ять депутатів. "У звинуваченнях звучали магічні слова" операція ФБР", "незаконне збагачення "," мільйони в деклараціях", і судячи з усього, Генеральна прокуратура захотіла продовжити кампанію, особливо по опозиційним депутатам. Завжди краще мати більше подань про запас, а раптом якісь із справ не будуть підтримані в Раді".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Законсервовану фабрику Порошенка в Росії показали на фото

"Ми звичайно не знаємо, де саме взяли прокурори інформацію про липецьку фабрику: знайшли в Інтернеті або отримали від деяких невстановлених осіб. Але ці особи, судячи з усього, підставили Генерального прокурора. Тепер, після публічної заяви Ю.Луценка, необхідно було передавати документи до Верховної Ради. А документів виявляється немає, залучити НАБУ до розслідування (а це їх підслідність) неможливо, вибачатися у нас не прийнято", - вважає В. Карасьов.

"Більш того, провал зі справою С.Рибалки тепер стане приводом для більш пильних дискусій по попереднім поданням Генпрокуратури. Тепер депутати в регламентному комітеті зможуть чіплятися до будь-якого факту, викладеного в поданнях, і вимагати документальних підтверджень і додаткових перевірок" - вважає експерт. "Якщо Рада не підтримає зняття недоторканності з п'яти депутатів - буде важче довести, що це кругова порука, депутати будуть парирувати тезами про недостатність доказів з боку обвинувачів".

Раніше ЗМІ повідомляли про організовану інформаційну кампанію проти депутата С.Рибалко з боку власника мережі супермаркетів АТБ.

Зараз ви читаєте новину «Генерального прокурора могли підставити з доказовою базою - експерт». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути