Понеділок, 18 квітня 2011 22:21

Єжель: Оренду кримського полігону для Росії буде підвищено

Єжель: Оренду кримського полігону для Росії буде підвищено

Міністр оборони України Михайло Єжель заявляє, що щорічна вартість оренди полігону злітно-посадкових систем "НИТКА" для Російської Федерації буде зростати в залежності від зростання цін на енергоносії. Про це він заявив під час свого робочого візиту на полігон разом з міністром оборони Російської Федерації Анатолієм Сердюковим у понеділок, 18 квітня.

"Збільшення орендної плати залежатиме від зростання цін на енергоносії, паливо, комунальні послуги",- повідомив він

При цьому говорячи про майбутнє полігону, Єжель зазначив, що головним партнером по використанню полігону була і залишається Росія, але зазначив, що виявляють свою цікавість також Китай та Індія.

Як повідомляє Департамент преси та зв'язків із засобами масової інформації Міноборони України, відповідаючи на питання журналіста про перспективи використання полігону "НИТКА" для підготовки російський льотчиків палубної авіації, Сердюков заявив: "Ми вже його використовуємо".

За словами глава російського оборонного відомства щорічна вартість оренди полігону коштує російській стороні в середньому $ 700 тис.

Також Єжель і Сердюков оглянули лікувальну базу Державного підприємства Міністерства оборони України "Сакський центральний військовий клінічний санаторій Пирогова" в Саках, а в Севастополі ознайомилися зі структурою, можливостями та організацією навчального процесу в Академії Військово-морських сил України Нахімова та Військово-морському ліцеї.

"НИТКА"- це наземний випробувальний тренувальний авіаційний комплекс. Призначений для відпрацювання техніки зльоту і посадки літака на авіаносець. Комплекс - копія палуби авіаносця і може розгойдуватися, імітуючи хвилі на морі. Полігон знаходиться в експлуатації з 1982 року, використовується для випробувальних польотів палубних літаків горизонтального зльоту і посадки, а також для навчання льотчикам авіанесучих кораблів зльоту і посадки.

Полігон "НИТКА" використовується Російською Федерацією на підставі Угоди між урядами України і Росії про його використання від 7 лютого 1997 року, яка була ратифікована Україною у 2004 році.

Зараз ви читаєте новину «Єжель: Оренду кримського полігону для Росії буде підвищено». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 11627
Голосування Для чого Зеленський повернув громадянство Саакашвілі?
  • відновив законність. Силою позбавити громадянства в Україні не можна
  • матиме бонуси з того, як Саакашвілі мститиметься Порошенкові
  • це варто було зробити у перший тиждень роботи
  • наступним має бути указ про надання громадянства воїнам-іноземцям, які захищають Україну на сході
  • Ваш варіант у коментарях
Переглянути
Погода