Ексклюзиви
пʼятниця, 26 листопада 2010 16:52

Європарламентеру не сподобалась резолюція по Україні

Європарламентеру не сподобалась резолюція по Україні

Депутат від Прогресивного альянсу соціалістів та демократів Марек Сівец голосував за резолюцію Європейського парламенту по Україні, але йому вона не дуже до вподоби.

Про це він заявив на прес-конференції у Києві.

"У Страсбурзі була бурхлива дискусія, але резолюція була прийнята. В ній є надзвичайно важливі меседжі для українських партнерів. По-перше, ми поважаємо європейські прагнення України. По-друге, ми висуваємо вимогу співпраці провладної більшості і опозиції в питаннях європейської інтеграції", - сказав європарламентер.

Окрім того, він нагадав, що напередодні місцевих виборів було багато скарг про втручання СБУ у виборчий процес. У резолюції європейські депутати закликають українську владу перевірити, наскільки правомірними були такі втручання.

"Резолюція багато у чому являє собою компроміс, там багато спрощень. Але вони були необхідними. Мені не сподобався 7 параграф. На його початку ми кажемо про стурбованість розвитку ситуації, яка може підірвати свободи мас-медіа і закликаємо владу забезпечити розвиток цих суттєвих аспектів демократичного суспільства. Нижче ми пишемо про канали, частоти. Це не співвідносні речі. Я б написав цей проект по-іншому. У 11 параграфі європейський парламент закликає всі фракції Верховної ради забезпечити легітимну роботу уряду. Наша партія запропонувала додати до цього заклик не блокувати роботу українського парламенту. Як ви знаєте, українці мають особливу традицію блокування парламенту, її підтримують і "помаранчеві", і "біло-блакитні". Ми хотіли прямо написати: не блокуйте парламент. Але більшість у європарламенті відмовилася поставити цю фразу", - сказав Сівец.

У свою чергу депутат від Партії регіонів Леонід Кожара заявив журналістам наступне: "Резолюція по Україні є кроком уперед. Можна сказати, що вперше в офіційних документах в політико-юридичній формі Євросоюз відкриває двері для України щодо членства. Наші опоненти намагаються змінити "смак" цієї резолюції на свою користь і максимально надають "смак" критики".

Відповідаючи на запитання, як саме влада буде реагувати на зауваження європейських політиків, регіонал сказав, що усі випадки втручання СБУ у виборчий процес мають розслідуватися правоохоронними органами.

Нагадаємо, що напередодні Європарламент ухвалив резолюцію щодо України. У документі євродепутати закликають українську владу розслідувати факти порушень свободи слова. Стосовно місцевих виборів зазначається, що вони не показали нових позитивних стандартів через профільний закон.

Gazeta.ua

Зараз ви читаєте новину «Європарламентеру не сподобалась резолюція по Україні». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

22.09.2010 05:26:56Виктор24.90.210.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Тарас, да галичяне ни одной украинской песни не знают, хотя и говорят по-украински. Мне приходилось сидеть за общим столом с ними, употребляя алкоголь. После Н-ного количества выпитого мы, эмигранты с Восточной Украины, как и полагается, затягивали украинские песни \"Ти ж мене підманула\", \"Там у вишневому садочку\", \"Ніч яка місячна\", \"Степом\" и другие. Галичане в это время тихо молчали. Что это за украинцы, не знающие песен собственного народа?
11.06.2010 07:48:29Тарас95.111.231.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Нада менять не только конституцію, но гімн, флаг и вилку которую гербом обозвали. Подляшки конечно будут возмущаться, но большенству украинцев наплевать на них. Украина наша, а они благодаря Сталину оказались в нормальном обществе и должны воспринимать всё происходящее как манну небесную, потому что у самих ума не хватает ни на что. Учитывая что на западной украинцев нет, да и как с молдована и румына, поляка и еврея мог получится украинец, все решения нада принимать без западенцев в виду их умственной отсталости. Разве нормальный человек будет праздновать СС Галычину. ДЕБИЛЫ!
Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути