вівторок, 25 листопада 2008 09:19

Європа шукає для України компромісне формулювання по ПДЧ

Європа шукає для України компромісне формулювання по ПДЧ
Дипломати Німеччини і Франції шукають формулювання, які дозволять знайти компроміс у питанні євроатлантичної інтеграції України і Грузії.

Про це, зокрема, йшлося на засіданні німецько-французької Ради з питань безпеки, повідомляє мюнхенське видання Süddeutsche Zeitung із посиланням на свої джерела у дипломатичних колах, передає "Німецька хвиля".

У цій зустрічі брали участь міністри оборони і закордонних справ двох країн, а також високопоставлені представники збройних сил.

Надання ПДЧ Україні і Грузії, за інформацією SZ, - одна з центральних тем міністерських консультацій. Також на порядку денному - розробка нової європейської стратегії безпеки.

На зустрічі міністрів закордонних справ на початку грудня, на якій ітиметься про надання ПДЧ для України і Грузії, Париж і Берлін хочуть виступити зі спільною позицією.

Французькі і німецькі дипломати готують відповідь на противагу наполегливим вимогам США, Польщі і Балтійських країн пришвидшити інтеграцію Києва і Тбілісі до НАТО.

На зустрічі у Брюсселі дипломати очікують "жорсткої дискусії" і "ґрунтовних дебатів", пише мюнхенська газета.

Як відомо, Німеччина і Франція скептично дивляться на швидке приєднання України і Грузії до Північноатлантичного альянсу. Канцлер Німеччини Анґела Меркель неодноразово - зокрема, й під час нещодавнього візиту до Києва – повторювала позицію, що ці країни ще не готові до такого кроку.

За повідомленнями німецької преси, позиція Берліна у питанні ПДЧ для Києва і Тбілісі вже узгоджена, зокрема, з урядами Італії, Бельгії і Нідерландів, які також скептично ставляться до надання ПДЧ на даному етапі.

Зараз ви читаєте новину «Європа шукає для України компромісне формулювання по ПДЧ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути