
Ситуація в економіці зайшла так далеко, що її не змінити за короткий проміжок часу. Таку думку у новому номері журналу "Країна" висловив член партії ВО "Батьківщина", підприємець Микола Булатецький.
"Цей уряд мав робити ставку на малий і середній бізнес. Але він пішов шляхом підтримки великих компаній. Ці корпорації – величезне зло, як і владна вертикаль. Президент же не знає, що відбувається внизу. І олігархи – теж. Через те такі перекоси в бюджеті. Кілька корпорацій, кілька олігархів і кілька тисяч бандитів – це ще не вся країна. Жити потрібно всім, і грошей потребують усі", - наголосив він.
"Скільки в Україні багатих людей? Тих, хто мають понад мільйон доларів, набереться декілька тисяч щонайменше. Їх треба вольовим рішенням влади відправити й поселити кожного в окремому районі. і сказати: якщо тут не буде добробуту, не налагодите виробництво і не закриєте місцевий бюджет, матимете клопіт. Вони стільки грошей украли, що вирішать усі місцеві проблеми. Кожен з них легко витягне бюджет району", - зауважив Булатецький.
За словами підприємця, з іншого боку, якщо ці люди не душитимуть країну, економіка ще швидше розвиватиметься.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Експерт про "валютний податок": Жодна мета не буде досягнута
"Адже проблема не в законодавстві, проблема – у представниках влади. Вони оббирають підприємців до цурки, вимагають ділитися. У країні є гроші, але вони не працюють. Бо щойно запрацюють десь – зразу обухом по голові. Підприємство розвивається – з різних боків наїжджають на нього. Це постійна війна. Не треба бізнесу казати: заплати, тоді тебе чіпати не будемо, а інакше – купа проблем. Краще поставити умову: створи 10–15 робочих місць, плати гідну зарплату й податки. І ніхто тебе не чіпатиме. На це всі погодяться. Якщо прибрати вседозволеність чиновництва та олігархів, одразу все зміниться", - підкреслив він.
Думки інших експертів, що може зробити уряд для порятунку економіки, читайте у журналі "Країна" № 46 (149) за 29 листопада 2012 року.
Коментарі
19