Середа, 30 вересня 2020 12:24

"ЄС" назвали головною опозиційною силою - опитування СОЦИС

"ЄС" назвали головною опозиційною силою - опитування СОЦИС
Опитування СОЦИС: "Петро Порошенко і "Європейська Солідарність" є головною опозиційною силою до партії Володимира Зеленського"

Партія "Європейська Солідарність" та її лідер Петро Порошенко є головною опозиційною силою до партії Зеленського "Слуга народу".

Про це свідчать результати опитування, яке провів центр СОЦИС у вересні.

Якби вибори президента відбулися найближчої неділі, серед тих, хто готовий голосувати і визначився, за Володимира Зеленського готові проголосувати 30,1%, за Петра Порошенка - 18,9%. За Юрія Бойка - 14%, Ігора Смешка - 8,5%, Юлію Тимошенко - 7,4%.

Якби парламентські вибори відбулися найближчої неділі, за партію "Слуга народу" готові проголосувати 23,3%, за "Європейську Солідарність" 18,4%. "Опозиційна платформа - За життя" 14.3%, "Батьківшина" 8,3%. Інші партії набирають менше 5%.

На запитання "Хто є реальною опозицією до нової влади в Україні?" майже 27% опитаних назвали партію "Європейська Солідарність", 24.3% - ОПЗЖ, 9,2% - "Батьківщину", 4,8% - "Голос".

59,9% респондентів вважають, що події в Україні розвиваються у неправильному напрямку, позитивно курс політики Зеленського оцінюють 23,6% опитаних.

Дослідження проводилось 18-28 вересня 2020 року методом телефонного опитування по всій території України, окрім АР Крим та непідконтрольної частини Донецької та Луганської областей. Загалом було опитано 2000 респондентів у віці старше 18 років. Статистична похибка дослідження не перевищує 2,2%.

Зараз ви читаєте новину «"ЄС" назвали головною опозиційною силою - опитування СОЦИС». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 18189
Голосування Для чого Зеленський повернув громадянство Саакашвілі?
  • відновив законність. Силою позбавити громадянства в Україні не можна
  • матиме бонуси з того, як Саакашвілі мститиметься Порошенкові
  • це варто було зробити у перший тиждень роботи
  • наступним має бути указ про надання громадянства воїнам-іноземцям, які захищають Україну на сході
  • Ваш варіант у коментарях
Переглянути