Ексклюзиви
середа, 01 грудня 2021 11:58

Єрмак стверджує, що не давав вказівки зупинити операцію щодо вагнерівців

Єрмак стверджує, що не давав вказівки зупинити операцію щодо вагнерівців
Єрмак сказав, що Аваков познайомив його з Бурбою. Фото: ОП

Глава Офісу президента Андрій Єрмак каже, що не казав перенести операцію із затримання вагнерівців.

Повідомив про це в інтервʼю "РБК-Україна".

"Я, звісно, не давав Бурбі жодних команд. Нам дорікають, що ми спочатку заперечували операцію, а потім визнали її. Я хочу це пояснити. Підкреслю, жодної санкціонованої операції, про яку каже пан Бурба, не було. Немає жодної суперечності між тим, що ми говорили раніше і що говоримо зараз. Я не відмовляюся від своїх слів", — сказав Єрмак.

Додав, що була операція документування бойовиків.

"Документування та розслідування злочинів тривало довго і триває досі", - сказав Єрмак.

Він заявив, що президент Володимир Зеленський не давав згоди на проведення операції. Сказав, що колишнього очільника Головного управління розвідки Міністерства оборони Василя Бурбу до глави ОП привів тодішній міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

"Аваков представив нас один одному і сказав: "А тепер залишу вас удвох". І далі пан Бурба почав мені розповідати про те, що йому відомо про нібито існування якихось плівок, на яких є мій брат, і що він може допомогти мені розвʼязати якусь проблему", — сказав Єрмак.

Він нібито відповів Бурбі, що не має проблем і нічого не потрібно вирішувати.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Ердогану мали повідомити про спецоперацію щодо "вагнерівців" - Аваков

"Я знаю, що мій брат — порядна людина. І якщо він щось і порушив, то відповідатиме, як і будь-хто інший. Це було моє перше знайомство з Василем", - додав Єрмак.

Міжнародна група розслідувачів Bellingcat опублікувала другу частину звіту про "злив" спецоперації із затриманням Україною бойовиків російського ПВК "Вагнер". У ньому журналісти аналізують обставини та причини зриву спецоперації.

Причиною відстрочення операції "Авеню" щодо затримання найманців ПВК "Вагнер", про що попросив керівник Офісу президента Андрій Єрмак, було нібито бажання почекати до початку погодженого тоді перемир'я на Донбасі.

Зараз ви читаєте новину «Єрмак стверджує, що не давав вказівки зупинити операцію щодо вагнерівців». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути