Ексклюзиви
Субота, 26 липня 2008 12:48

Єхануров подякував опозиції за протести проти навчань "Сі Бриз"

Сьогодні в Одесі відбудеться церемонія закриття двосторонніх українсько-американських військово-морських навчань із запрошенням інших країн "Сі Бриз-2008". Свої вітання керівникам, організаторам і учасникам навчань "Сі Бриз" з нагоди їхнього успішного завершення надіслав міністр оборони України Юрій Єхануров.

"Українська сторона зробила все для забезпечення прибуття і розміщення кораблів, підрозділів і офіцерів штабу країн - учасниць навчань, ми створили всі необхідні умови для спільної інтенсивної двотижневої роботи", - зазначив у своєму вітанні міністр оборони України.

"Хочу висловити подяку і представникам опозиційних сил, які брали участь у протестних акціях під час проведення українсько-американських маневрів. Завдяки їхнім виступам наші зарубіжні партнери переконалися, що офіційна влада не забороняє громадянам висловлювати свою точку зору. Це свідчить про наявність у нашій країні демократії, а також про те, що Україна підтвердила статус правової держави", - сказано також у вітанні.

Міністр оборони України Єхануров побажав всім учасникам "Сі Бриз-2008" міцного здоров"я і подальших успіхів у запровадженні в життя програми "Партнерство в ім"я миру".

Головною метою нинішніх маневрів "Сі Бриз-2008", що проходили на території Одеської і Миколаївської областей і АР Крим, визначений відробіток за стандартами НАТО дій багатонаціональних штабів і сил під час планування і проведення миротворчої операції.

У навчаннях взяли участь військовослужбовці з 16 країн. Зокрема, Азербайджану, Великої Британії, Вірменії, Греції, Грузії, Данії, Канади, Латвії, Македонії, Норвегії, Румунії, США, Туреччини, України, Франції та ФРН. В цілому в маневрах було задіяно до однієї тисячі військовослужбовців.

Українсько-американські військово-морські навчання серії "Сі Бриз" проводяться з 1997 року. Вони проводяться з метою досягнення взаємосумісності флотів України і США, а також інших країн, що приєдналися до програми НАТО "Партнерство в ім"я миру". Головне ж - підвищення бойової готовності Військово-морських Сил Збройних Сил України, повідомляє NEWSru.ua.

Зараз ви читаєте новину «Єхануров подякував опозиції за протести проти навчань "Сі Бриз"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 20657
Голосування Чому я не голосуватиму за Петра Порошенка на президентських виборах у 2019 році?
  • Він не виправдав моїх очікувань
  • Я за нього й на попередніх виборах не голосував
  • Є достойніші кандидати
  • У нього є можливість переконати мене у протилежному
  • Україні треба президент нової якості
  • Голосуватиму за Порошенка
  • Ще не визначився з кандидатом
Переглянути
Погода