Понеділок, 21 жовтня 2019 11:03

Друзям Зеленського дісталося від Кабміну

Друзям Зеленського дісталося від Кабміну
В уряді розкритикували "95 квартал" за висміювання підпалу будинку екс-голови Нацбанку.

Висміювання "95 кварталом" підпалу будинку екс-голови Нацбанку Валерії Гонтаревої негативно позначиться на інвестиційній привабливості України.

Про це заявив міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тимофій Милованов у Facebook.

"Нещодавно "95 квартал" і хор Верьовки виступили з номером "Горіла хата" про пожежу у Гонтаревої. Для зовнішніх інвесторів це виглядає дуже погано. Поясню чому.

Більшість зовнішніх інвесторів сприймають Гонтареву як видатного реформатора. За її керівництва НБУ перейшов на гнучке курсоутворення та інфляційне таргетування. Це технічні терміни, які описують, яким чином НБУ сьогодні приймає рішення. Новий тип прийняття рішень дозволив, на думку експертів та інвесторів (і я погоджуюсь), забезпечити низьку інфляцію та стабільність курсу сьогодні.

У той же час, на думку зовнішніх спостерігачів, Гонтарева перебуває під тиском від Коломойського через рішення щодо Приватбанку. Також вони не розуміють, наскільки сьогоднішня влада незалежна від Коломойського та інших олігархів. "95 квартал" асоціюється з владою. І жарти проти Гонтаревої можуть і будуть сприйматись як підтвердження зв'язків між олігархами і владою. Це може бути несправедливо, але така реальність. Тому номер "95 кварталу" про Гонтареву прямим чином впливає на інвестиційний клімат в Україні. І цей вплив негативний", - заявив урядовець.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зеленський вичитує тексти "Кварталу 95"

19 жовтня у випуску шоу "Вечірній квартал" студії "Квартал 95" комік Євген Кошовий і жіноча частина національного хору імені Верьовки висміяли підпал будинку екс-глави НБУ Валерії Гонтаревої. Це зробили за допомогою пародії на пісню "Горіла сосна, палала".

Гонтарева назвала номер "Кварталу 95" і хору імені Верьовки соромом для всієї країни.

А олігарху Ігорю Коломойському номер дуже сподобався.

Зараз ви читаєте новину «Друзям Зеленського дісталося від Кабміну». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 13758
Голосування Для чого Зеленський повернув громадянство Саакашвілі?
  • відновив законність. Силою позбавити громадянства в Україні не можна
  • матиме бонуси з того, як Саакашвілі мститиметься Порошенкові
  • це варто було зробити у перший тиждень роботи
  • наступним має бути указ про надання громадянства воїнам-іноземцям, які захищають Україну на сході
  • Ваш варіант у коментарях
Переглянути
Погода