
"Нунсівець" Олесь Доній повідомив, що в деяких округах кандидати у народні депутати роздають своїм виборцям по 50 грн, обіцяючи після голосування за них додати ще.
Про це політик розповів в ефірі телеканалу ТВі.
За його словами, в нього дуже багато застережень до виборчого процесу, і йдеться тут не лише про кандидатів-клонів, але й про партії-клони.
"З 17 партій, які зараз висунуті, деяка частина іншої мети, аніж участь своїх представників у дільничих виборчих комісіях, просто не має. Насправді це дискредитація парламентаризму в Україні", - вважає Доній.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Олесь Доній іде на вибори самовисуванцем — опозиційні кандидати знімаються з виборів
Парламентарій зазначив, що на мажоритарних округах вибори фактично відбуваються не між ідеями і людьми, а між "фінансовими мішками".
"Тому наш виборець повинен усвідомлювати, що не слід очікувати від політика гречку. А скільки є сигналів про те, що люди вже отримують по 50 грн з обіцянками отримати ще після голосування. І така інформація іде з дуже багатьох регіонів. Крім того, підкуп виборців відбувається під виглядом підписання різних соціальних договорів", - підкреслив Доній.
Коментарі
14Він ще й не таке скаже! Хочаб іншу суму назвав! Професійний провокатор - сучасний Гапон!
Для 777 на 13:22. Ваше питання доречно адресувати Донію, бо значне число студентів, які голодували, були русофобами. Я ж наведу цитату з інтервю Донія для журналу "Політика i культура", N 10, 1999. Про наслідки голодування, він сказав: "Ми нейтралiзували гіпотетичний агресивний радикалізм..." Про що говорить Доній? В другій половині 1990 р. Українська Міжпартійна Асамблея вела реєстрацію громадян УНР, і готувалася скликати Національний Конгрес, який відібрав би владу у номенклатури. Доній з кумпанією допоміг КГБ нейтралізувати цей процес, а вже в серпні 1991 р. номенклатура зберегла владу і прихватизувала державне майно.
если люди страдают какой-то фобией, надо не голодать, а лечиться. Ненавидеть людей только за их национальность - последнее дело.
лучше бы этот дешевый сосун, лизал жопы ляхам, чем нести бред
Мій попередній пост мінусують, але, сподіваюсь, що не через факти. Факти з біографії Донія я взяв з Вікіпедії. Тепер додам до його біографії один штрих. Восени 1990 року Доній був лідером студентської голодовки. Цю мужню акцію назвали революцією на граніті. Чим же закінчилась революція під проводом Донія? Результат один, зате красномовний: Верховна Рада усунула УКРАЇНЦЯ Ляшка з посади глави Уряду, і призначила РОСІЯНИНА Фокіна. Доній запевняє, що то була перемога. Чия?
а что главнее - национальность или профессионализм?
Важливими являються обидві якості,але фаховість є фаховість.
спасибо
Доний попробовал депутатского пирога - вкусно. Вот и хочется еще и еще. Надо было деньги копить а не пропивать. Теперь плачется что у него нет финансового ресурса. Попроси у Поплавского, этот "юний орел" уже надурил своих земляков, теперь решил фастовщанам мозги попудрить. А егопосле избрания в 2002 никто в округе не видел. Вот и ты, Олесь такой же "народный", ведь для народа ничего не сделал.
Ідеологічне розмаїття Донія: березень 1998 р. – кандидат в нардепи від партії Реформи і порядок. Не пройшов. Березень 2006 р. – кандидат в нардепи від Соціалістичної партії України. Не пройшов. Листопад 2007 р. – кандидат від НУНС. Пройшов. Серпень 2012 р. Об'єднана опозиція не взяла до себе Донія, а „Наша Україна" не прохідна. Пообіцяв (кому?) балотуватись в Коломиї. Поки що наслідок один: з виборчого процесу вибув Шухевич. Чи матиме Доній за цю послугу українофобам адміністративний ресурс?
Почему не знаю? У нас никакого шума. А вы уважаемый можете указать пальчиком кто конкретно покупает.Я может за 50гр. и не продамся а за 5000гр.даже за тебя птичку поставлю,не за тебя я поставлю за 50000гр. Я жадный. А если серьёзно, то вы уважаемые, уже так задолбали народ, что этот народ положил БОЛТ на вас и ваши выборы.
Якщо ти такий "пох.....уист" тоді ЧОМУ коменти дряпаєш? Наприклад порно роздивляйся.Можливо з відти не "задовбаним" вийдеш...
Тебе, что плохо когда народ зарабатывает, а миллионеры делятся? Чем больше дадут, тем лучше. Они не обеднеют, а мы заработаем. Хотя, я с этим ни разу не сталкивался. Может ктот подскажет где раздают? А вот голосовать будем так, как считаем нужным.
Дык ёптыть! Олеся! Рули собирай бабла по 50 грн мож и тибе на выборрчу кампанию хватит)))) Бедная Леся! И денёх нету и в раду хочицца)))))))