В українській політиці у владу йдуть переважно задля меркантильних інтересів. Водночас вітчизняним політикам потрібно поступово прищеплювати культуру самообмеження.
Таку думку в ефірі телеканалу ТВі озвучив позафракційний народний депутат Олесь Доній.
Зокрема, політик вважає ненормальним, коли, наприклад, в одного лише президента є більше десяти резиденцій.
"Для чого президентові 12 чи 16 резиденцій?! Очевидне так само надмірне розбухання президентського апарату, яке призводить до якихось надлишкових витрат", - зазначив Доній.
За його словами, суспільство повинно тримати під контролем витрати чиновників.
"Це не означає, що вони повинні не отримувати коштів – ні, тому що якщо людина не отримує коштів, це спонукає її до крадіжок. Повинна бути належна оплата, як, зрештою, й у всіх у нашому суспільстві. Але надмірних витрат не повинно бути", - переконаний нардеп.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чергове небажання опозиції: пільги депутатам та чиновникам не скасували
Він також наголосив, що партія влади не хоче скасовувати пільги для чиновників.
"Лише 10 осіб проголосували за відповідний законопроект. Крім того, немає належної дисципліни з боку опозиціонерів, і не лише в цьому голосуванні. 31 людина з нашого середовища, з представників трьох опозиційних фракцій була відсутня. Натомість, для того, щоб проголосувати за цей законопроект, нам потрібно було лише 23 голоси", - зауважив Доній.
Таке явище серед народних обранців він назвав "синдромом Ахметова".
"Коли людина обирається для того, щоб був мандат – "корочка", а потім можна не з'являтися в Раді", - пояснив парламентарій.
"Мені ця недисциплінованість з нашого боку не просто набридає, я вважаю, що за неї слід нести відповідальність. Ми повинні показувати приклад, як опозиціонери, й бути кращими за цю владу", - підсумував Доній.
Коментарі
29