вівторок, 20 лютого 2024 16:10

До закону про мобілізацію подали понад 1300 правок. Скільки їх тепер розглядатимуть

До закону про мобілізацію подали понад 1300 правок. Скільки їх тепер розглядатимуть
У січні Кабінет міністрів подав до Верховної Ради оновлену версію законопроєкту про мобілізацію. Фото: rbc.ua

До урядового законопроєкту про мобілізацію подали понад 1300 правок.

Його розгляд парламентом цього тижня імовірно не відбудеться. Про це з посиланням на народних депутатів повідомили "Суспільне".

За словами депутатки від "Європейська солідарність" Ірини Фріз, 21 лютого завершиться реєстрація правок, після цього їх ще мають розглянути у комітеті.

"Понад тисячу правок - це певний час. Секретаріат просто не в змозі буде звести цю велику (порівняльну. - Gazeta.ua) таблицю навіть за один день, можливо, спробують. Тоді розгляд може розпочатися 23 чи 24 лютого, але скоріш за все це буде починаючи з 26 лютого. Але допоки не буде готова ця таблиця, говорити про те, яка кількість правок, скільки потрібно часу, щоб їх розглянути - 100% комітет не буде гальмувати цей процес", - сказала.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Вітаю усіх ухилянтів країни" - Дикий жорстко розкритикував урядовий законопроєкт про мобілізацію

Ще один член Комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки, нардеп від "Слуга народу" Єгор Чернєв припустив, що на розгляд правок в комітеті знадобиться тиждень.

"Завтра закінчується день подачі правок. Тільки після цього голова має призначити засідання комітету по розгляду правок. Я не скажу зараз, яка там точна цифра, але точно понад 1300. Тому це займе, я думаю, тиждень, не менше у комітеті", - розповів Чернєв.

"І тільки після цього можна буде говорити про те, щоб його виносити в зал. 1300 правок, їх потрібно розглядати кожну одну за одною, групувати, розуміти, що буде змінюватися", - заявив нардеп.

26 грудня Кабінет міністрів вніс до Верховної Ради законопроєкт "Про удосконалення окремих питань мобілізації, військового обліку та проходження військової служби". 11 січня уряд відкликав з парламенту законопроєкт про мобілізацію.

30 січня Кабмін затвердив оновлену версію законопроєкту про мобілізацію і передав її до парламенту.

7 лютого Верховна Рада ухвалила законопроєкт у першому читанні.

Зараз ви читаєте новину «До закону про мобілізацію подали понад 1300 правок. Скільки їх тепер розглядатимуть». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути