Ексклюзиви
Вівторок, 08 липня 2008 09:21

Дніпропетровський губернатор пішов до Балоги, щоб протистояти Тимошенко

Голова Дніпропетровської облдержадміністрації, колишній "нашоукраїнець" Віктор Бондар увійшов до регіональної організації партії "Єдиний центр".

Разом із наймолодшим в Україні керівником регіону лави новоствореного осередку поповнили ще кілька посадовців високого рангу з облдержадміністрації, повідомляє Радіо "Свобода".

"Україні потрібна нова політична сила, яка змінить ставлення людей до політики", - таке офіційне пояснення своєму кроку Бондар дав цими вихідними на зборах місцевого "ЄЦ".

За його словами, у час політичних негараздів в Україні до влади має прийти нова політична сила, яка б своїми "прагматичними, зваженими кроками змогла б вивести країну на новий рівень розвитку".

Бондар вважає, що його перехід до нової партії буде на користь усьому регіону: разом із однодумцями, сподівається він, можна буде змінити систему міжбюджетних відносин і "протистояти нинішньому урядові, який майже не надає коштів для області".

Як повідомила Радіо "Свобода" прес-секретар Бондаря Алла Шоріна, голова Дніпропетровської облдержадміністрації не обійматиме керівних посад у "Єдиному центрі" – він буде лише "почесним членом" партійної організації.

Новоспечена партія на Дніпропетровщині, очевидно, спиратиметься на апарат державних службовців. Керівником обласної організації "Єдиного центру" став начальник юридичного управління облдержадміністрації Володимир Юрченко.

До партійного осередку також увійшли начальник головного управління агропромислового розвитку облдержадміністрації Олександр Любович, начальник управління внутрішньої політики ОДА Гліб Пригунов, керівники низки підприємств та установ. Пригунов, як і Бондар, задля членства у новій партії покинув "Нашу Україну".

Між тим, дніпропетровські "нашоукраїнці" ситуацію зі втратою однопартійців не драматизують.

Як заявив в інтерв"ю Радіо "Свобода" голова облрганізації "Нашої України" Віктор Гноєвий, партійна діяльність голови ОДА й раніше не впливала на стан справ у регіональному осередку, адже він був членом столичної, а не дніпропетровської організації "Нашої України".

Вихід же з партії керівника управління внутрішньої політики місцеві "нашоукраїнці" суттєвою втратою не вважають, однак готуються до нових втрат.

Водночас, Гноєвий прогнозує, що незабаром у лавах партії не дорахуються ще щонайменше кількох членів, які зараз обіймають посади голів районних держадміністрацій, пише Українська правда.

Зараз ви читаєте новину «Дніпропетровський губернатор пішов до Балоги, щоб протистояти Тимошенко». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 20681
Голосування Чому я не голосуватиму за Петра Порошенка на президентських виборах у 2019 році?
  • Він не виправдав моїх очікувань
  • Я за нього й на попередніх виборах не голосував
  • Є достойніші кандидати
  • У нього є можливість переконати мене у протилежному
  • Україні треба президент нової якості
  • Голосуватиму за Порошенка
  • Ще не визначився з кандидатом
Переглянути
Погода