Вівторок, 06 листопада 2012 14:28

Депутати скучили один за одним: Бахтєєву і Богословську обіймали колеги
10

Фото: Фото: Сергій Старостенко

Сьогодні з другої спроби Верховна Рада України прийняла закон про внесення змін до Регламенту, згідно з якими відтепер спікер українського парламенту обирається відкритим голосуванням. За закон в цілому проголосували 247 народних депутатів із 347 зареєстрованих у залі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Губський повернувся до Канева без перемоги

Окрім того, вона внесла до порядку денного проект постанови, яким пропонується рекомендувати Центральній виборчій комісії призначити повторні вибори в 5 одномандатих округах - № 94, 132, 194, 197, 223. Згідно з проектом постанови, ЦВК повинна визначити обсяг витрат на проведення повторних виборів. Кабінету міністрів парламент рекомендується вжити заходів щодо фінансування повторних виборів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Рада вирішить, чи рекомендувати ЦВК провести перевибори в п'яти округах

Також "регіонал" Володимир Олійник розпровів, що наступний парламент зможе працювати навіть у разі призначення та проведення позачергових виборів на деяких мажоритарних округах.

Зараз ви читаєте новину «Депутати скучили один за одним: Бахтєєву і Богословську обіймали колеги». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

10

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 6980
Голосування Чому не можна розпускати Верховну Раду?
  • Це суперечить Конституції
  • Хай знімуть недоторканість, ухвалять закони про імпічмент, про кримінальну відповідальність за незаконне збагачення і новий Виборчий кодекс і можуть йти
  • За нинішніх умов на дострокових виборах у ВР не пройдуть нові партії
  • Мені байдуже до їхньої роботи. Їхні обіцянки на хліб не намастиш
  • Я не проти розпуску. Владу в країні треба перезавантажити повністю
  • Я проти будь-яких ініціатив президента
Переглянути